Lamino alebo dyha? Vyskúšajte Shinnoki 4.0! | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Lamino alebo dyha? Vyskúšajte Shinnoki 4.0!

Lamino alebo dyha? Vyskúšajte Shinnoki 4.0!

Lamino alebo dyha? Vyskúšajte Shinnoki 4.0!
Hľadáte riešenie, ktoré spája krásu a jedinečnosť skutočného dreva s odolnosťou a jednoduchým spracovaním ako pri lamine? Spoznajte prémiové dyhované dosky Shinnoki 4.0, vďaka ktorým prenesiete krásu vonkajšieho prostredia do interiéru jednoduchým spôsobom.

Nadčasovosť, elegancia a pôvab masívneho dreva bez akýchkoľvek nevýhod. Shinnoki 4.0 predstavuje dosky, ktoré je možné použiť okamžite - stačí ich len narezať a ohraniť. Navyše môžu byť spracované aj na dielni, ktorá je vybavená len technológiou na spracovávanie laminovaných dosiek. Vďaka tomu, že sú kartáčované, morené a lakované, nevyžadujú už žiadnu ďalšiu povrchovú úpravu.

Najlepšia povrchová úprava vo svojej triede

Shinnoki 4.0 prichádza s novým spôsobom ako používať drevo v našich domácnostiach či komerčných priestoroch. Spojenie tepla a krásy pravej dyhy s odolným vrchným náterom.

Ich supermatná, vysokokvalitná povrchová úprava zabezpečuje okrem jednoduchého spracovania aj vysokú:

  • odolnosť proti škrabancom, vďaka šestvrstvovému lakovaniu, ktoré poskytuje maximálnu ochranu bez toho, aby sa znížila kvalita dotyku, farby a vzhľadu
  • ochranu proti kvapkám a rozliatym tekutinám, vďaka modernej technológii, ktorá preniká do pórov každej dosky

Shinnoki 4.0 ponúka bohatú škálu dekorov, ktoré uspokoja túžby aj tých najnáročnejších zákazníkov. V kolekcii nájdete 18 dekorov, pričom na Slovensku má Démos v stálej skladovej ponuke 6 dekorov od hrejivého orecha až po obľúbený dub. 

Okrem pútavých farebných prevedení je potrebné zvoliť aj vhodný variant dyhovanej dosky:

  • Prevedenie A/B - pohľadová dyha v A kvalite iba na prednej strane. Dyha v B kvalite, ale v rovnakej farbe na zadnej strane.
  • Prevedenie A/A - pohľadová dyha v A kvalite na obidvoch stranách dosky  

Prirodzenosť a autentickosť interiéru

Či už ste milovníkom tradičného, rustikálneho, moderného alebo nadčasového dizajnu, Shinnoki má vždy pre vás dokonalé riešenie. Ich prvotriedne dyhované dosky vytvoria v hocijakom priestore pocit tepla, bezpečia a domova.

Výhodou dyhovaných dosiek je fakt, že sa menia podľa svetla a vytvárajú jedinečnú atmosféru v každej miestnosti. Dekor Smoked Walnut sa vyznačuje sofistikovaným vzhľadom, ktorý dokáže dodať nábytku nádych elegancie, profesionality a zároveň vytvára príjemnú atmosféru.  Ak ste fanúšikom rustikálnej estetiky oboznámte sa s dekorom Cinnamon Triba, ktorý vnáša do interiéru pocit tepla a bezpečia.

Medzi univerzálne a obľúbené dekory patrí Desert Oak a Ivory Oak. Dekor Desert Oak má moderný, elegantný a minimalistický vzhľad, ktorý prináša pocit pokoja do každého interiéru. Podobne aj dekor Ivory Oak je elegantný a vhodný do priestorov, v ktorých chceme vytvoriť ľahkú a vzdušnú atmosféru.

V dnešnej dobe je veľmi trendy nadčasovosť. Práve dekor Natural Oak je možné použiť v širokom spektre interiérov, ktorý jeho klasickým vzhľadom zútulní každý priestor interiéru. Ak hľadáte dekor, ktorý je štýlový, tak vsaďte na Manhattan Oak. Vďaka tomuto dekoru sa môže vaša obývačka stať unikátnym bodom domu, ktorý zaujme svojim dizajnom.

Shinnoki 4.0 má vo svojom portfóliu ďalších 12 dekorov, ktoré si môžete objednať cez náš portál. Termín dodania je cca 5-8 týždňov v závislosti od objednávky. 

Prémiové dosky Shinnoki 4.0 sú vhodné na širokú škálu aplikácií vrátane skríň, obkladov stien či nábytku, ktoré krásne doplnia a zvýraznia váš interiér. Presvedčte sa sami!