Kronospan - vybrané dekory za akciové ceny | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan - vybrané dekory za akciové ceny

Kronospan - vybrané dekory za akciové ceny

Kronospan - vybrané dekory za akciové ceny
Aktuálna Globálna kolekcia Kronodesign® je plná nádherných dekorov a štruktúr. Kronospan vám z tejto kolekcie predstavuje 10 dekorov, ktoré sme pre vás dlhodobo cenovo zvýhodnili. Medzi tzv. top 10 dekorov patria farby, ale aj drevodekory. Obľúbené dekory v trendy kombináciách, ktoré posunú každý domov na novú úroveň, máte momentálne ešte za lákavejšie ceny.

Kombinácia tmavého odtieňu K537 Ristretto Baroque Oak s elegantným dekorom 5981 Cashmere vytvorí noblesný a nadčasový vzhľad kuchyne. Všetko ešte umocní dekoratívny obklad RockoTiles v dekore K024 Mramor Pietra béžový.

Veľmi obľúbený škandinávsky štýl vytvoríte kombináciou chladného šedého odtieňa K519 Mouse Grey s prírodným dekorom duba K003 Gold Craft Oak. Šedé hladké plochy kuchynských dvierok doplňuje jemne štruktúrovaný dekor kameňa K540 Grey Albus na kuchynskej linky, pracovnom ostrovčeku a aj zásteny.

Jednoduché, minimalistické, industriálne..., také sú vo väčšine prípadov kombinácie čiernej a prírodného dubu. Z našej ponuky si môžete vybrať, napr. dekory 190 ČiernaK365 Coast Evoke Oak charakteristický výraznými škárami a hrčami zaliatymi čiernou živicou, čím dekor pôsobí ešte viac surovo. Dekor K365 Coast Evoke Oak môžete použiť nielen na čelných plochách v štruktúre PW, tak aj na pracovných doskách a zástenách v hladkej štruktúre FP.

Aj pre priaznivcov svetlejších odtieňov v interiéroch sme si pripravili návrh atraktívnej kuchyne. Tentokrát žiarivo biela farba dekoru 8685 Snow White vynikne na pozadí výraznej kresby a sýto zlatistých tónov drevodekoru K535 Gold Baroque Oak. Dekoratívny panel Rocko Tiles v dekore ozdobného mramoru K551 PT Calacatta Olympus je použitý na obloženie stien rovnako ako na zástene kuchynskej linky a v celom interiéri navodzuje atmosféru stredomorskej vily.

Tí, ktorí sa neboja kontrastov a majú radi moderný štýl interiérov, určite ocenia návrh kuchyne, ktorá vznikla kombináciou ohnivo červenkastého drevodekoru K536 Amber Baroque Oak a šedivým odtieňom 0164 Antracit. Čerešničkou na torte sú elegantné a luxusné dekory mramoru –  obklad K553 SU Galaxus na zástene a stenový panel Rocko Tiles v dekore R154 PT Marble Gold ako obklad stien kuchyne.

Vybrané dekory od KRONOSPANU teraz za skvelé ceny. Vašu akciovú cenu zistíte na našom portáli Démos24Plus alebo kontaktujte svojho obchodného zástupcu Démos.