Kronospan – dekor mesiaca september | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor mesiaca september

Kronospan – dekor mesiaca september

Kronospan – dekor mesiaca september
O tom, že dievčenská izba nemusí byť vždy výrazne ružová, vás presvedčí dekor mesiaca september od Kronospanu.

Leto, teplo a dovolenky už máme prevažne za sebou a nový školský rok naopak pred sebou. Okrem zaobstarávania školských potrieb zariaďuje v tomto období mnoho rodičov taktiež novú detskú izbu. 

Ako však vytvoriť detskú izbu, ktorá bude rásť s dieťaťom a nebudete ju musieť každé 2 roky meniť? Riešením je voľba neutrálnych a jemných farieb, zladených s doplnkami, ktoré časom vymeníte skôr ako nábytok.  

V návrhu mesiaca september  sa môžete inšpirovať dievčenskou izbou, v ktorej vládne svetlý drevodekor K010 White Loft Pine, doplnený o dekory 7180 Mint a 7045 Satin, ktoré dodajú izbe moderný a svieži vzhľad. 

Okrem vhodne zvolených farieb je však dôležitá aj veľkosť pracovnej plochy, dostatok úložného priestoru, miesto pre zábavu a správna voľba doplnkov, ktoré deťom vytvoria ich vlastný, útulný priestor, v ktorom sa budú rady hrať, učiť  a oddychovať. 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.