Kronospan – dekor mesiaca október | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor mesiaca október

Kronospan – dekor mesiaca október

Kronospan – dekor mesiaca október
Či už sa budeme baviť o klasickej kancelárii vo firme, alebo o pracovni doma, býva to miesto, kde máme dôležité schôdzky s kolegami, obchodnými partnermi a klientmi. Takáto miestnosť musí byť funkčná, praktická, ale musí aj ladiť s našimi predstavami o estetike, aby tam bolo príjemne nielen nám, ale aj tým, ktorých si sem pozveme.

V tejto vizualizácii Kronospan skombinoval drevodekor K363 PW Natural Aurora Elm, ktorý navodzuje dojem luxusu a nadčasovosti, s odtieňom 7184 BS Earth, ktorý pripomína tmavú, úrodnú pôdu a necháva vyniknúť dekor dreva. Aplikovaný je na stolovú dosku a hornú dosku komody, ale aj na korpus a police knižnice. Do palety pridali ešte hrejivý odtieň 8533 BS  Macchiato, ktorý má za úlohu priestor presvetliť.

Keď budete s drevodekorom ladiť neutrálne farby, starostlivo si prezrite kresbu dreva a jednotlivé odtiene, ktoré sa na ňom objavujú. Je to jednoduchý kľúč ku kombinácii farieb rovnako ako v tomto prípade. Béžový odtieň 8533 BS Macchiato i tmavý, hnedo-antracitový 7184 BS Earth môžete totiž na K363 PW Natural Aurora Elm vidieť.

Ak sú pre vás vybrané odtiene príliš fádne, pôsobia všedne alebo nudne, pridajte k nim dostatok živých rastlín. Práve tieto prírodné odtiene skvelo vyniknú vedľa zelene a vzájomne sa tak doplnia.

Tieto neutrálne koncepty doplnené o rastliny sú vynikajúcou voľbou práve do pracovní a kancelárií.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.