Kronospan – dekor mesiaca november | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor mesiaca november

Kronospan – dekor mesiaca november

Kronospan – dekor mesiaca november
Viete čomu sa vyhnúť a naopak, čo je dôležité pri navrhovaní garsónky a malometrážneho bytu? Ako využiť každý centimeter a pritom zachovať komfort a vzdušnosť priestoru? Inšpirujte sa dekorom mesiaca november od Kronospanu.

Malé priestory si vyžadujú najmä presvetlenie. A to docielime využitím svetlých farieb a materiálov, ktoré nepohltia toľko svetla. To však neznamená, že je potrebné siahať len po klasických bielych dekoroch. Ideálnou voľbou je využitie neutrálnych dekorov v kombinácii s drevom či výrazným žiarivým dekorom na interiérových doplnkoch.

V návrhu Dekor mesiaca november je zastúpený neutrálny dekor K349 RT Silk Flowm, ktorý je moderný, jemný a hodí sa takmer všade. Vo vizualizácii je použitý na obkladoch steny, kuchynských dvierkach a dvierkach pod schodiskom.

Na pracovnej a stolovej doske, na horných skrinkách a schodisku je zakomponovaný drevodekor K017 PW Blonde Liberty Elm, ktorý patrí do kategórie svetlých neutrálov. Celú miestnosť nakoniec rozžiari oranžový odtieň 7176 BS Flame v podobe obkladu za pracovnou doskou.

Výsledkom je útulný a moderný minibyt s dostatkom úložného priestoru, komfortu a nadčasového vzhľadu.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.