Kronospan - dekor mesiaca jún | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan - dekor mesiaca jún

Kronospan - dekor mesiaca jún

Kronospan - dekor mesiaca jún
Ako prepojiť kuchyňu s jedálňou a obývacou časťou a vytvoriť pritom pocit útleho domova v ktorom sa budete cítiť príjemne? Inšpirujte sa dekorom mesiaca jún K 104 SL Dark Lunar Stone od Kronospanu.

Vytvoriť harmonický a útulný interiér v ktorom bude zladená pracovná časť bytu s oddychovou nie je vždy jednoduché. Jedným z riešení je nechať v priestore vyniknúť dominantný dekor, ktorý dokonale prepojí tieto rozličné priestory v jeden celok. V prípade tejto realizácie je to dekor K 104 SL Dark Lunar Stone, ktorý je použitý na pracovnej doske a zároveň ako obklad za linku a obývaciu stenu. Tento dekor patrí medzi odolné lamináty, preto je priamo určený na výrobu pracovných alebo obkladových dosiek.  

Pocit útulnosti dodáva priestoru použitie doplnkového dekoru čerešne K 078 PW Dark Riverside Cherry, ktorý svojim červeným podtónom celý priestor zahreje. Interiér tak pôsobí ľahko, vzdušne a harmonicky.  

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.