Kronospan – dekor mesiaca júl | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor mesiaca júl

Kronospan – dekor mesiaca júl

Kronospan – dekor mesiaca júl
Od „steny k stene“ a od „podlahy k stropu“. Návrat retro štýlu do našich obývačiek v znamení originality a veľkého úložného priestoru.

Potrebujete veľa úložného miesta, ale nechcete, aby váš interiér pôsobil stiesnene? Urobte z nábytku ozdobu miestnosti. Dnes máte na výber širokú škálu dekorov a materiálov, prostredníctvom ktorých vytvoríte útulný interiér s originálnymi kúskami, do ktorých navyše zmestíte všetko, čo potrebujete. 

Dôležité je vybrať si správny dekor, ktorý sa stane dominantou miestnosti. V tejto realizácii je použitý jemný a originálny drevodekor K086 Natural Rockford Hickory, ktorý je jednoducho kombinovateľný s ostatnými dekormi. V tomto prípade je to klasický biely dekor 8100 Pearl White, ktorý celú realizáciu odľahčí. 

Aby nepôsobila obývacia stena mohutne, odporúča sa rozdeliť ju na otvorené police, uzatvárateľné skrinky a doplniť napríklad o matné sklo, čím sa obývacia stena ešte viac zútulní.  

 

 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.