Kronospan – dekor mesiaca december | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kronospan – dekor mesiaca december

Kronospan – dekor mesiaca december

Kronospan – dekor mesiaca december
Premýšľate o novej kuchyni a máte k dispozícii dostatok voľného priestoru? Čo poviete na ostrovček spojený s jedálenským stolom?

Táto kombinácia sa môže stať dominantou vašej kuchyne aj vďaka výraznému dekoru, ktorý je pri jej návrhu použitý. Ak sa chcete odlíšiť, siahnite po modernom a pritom nadčasovom dekore K370 SM Noir Deluxe. Ide o dekor, ktorý imituje kameň a bežne sa využíva na pracovné dosky, výnimočne aj na dvierkach linky. V tejto vizualizácii je z neho navrhnutý celý ostrovček s jedálenským stolom a vznikla tak skutočná dominanta celej kuchyne.

Takýmto spôsobom pracuje s dekormi množstvo popredných európskych dizajnérov a značiek, ktoré udávajú trendy. Výrazné dekory často kombinujú s plochami neutrálnych farieb, ako je biela alebo odtiene sivej. V tomto návrhu je však priestor oživený krásnym odtieňom 0244 SU Petrol, ktorý dodal do kuchyne okrem bielej  8100 SM Pearl White ďalšiu farbu.

 

Odtieň 0244 SU Petrol nie je tyrkysovo žiarivý, je naopak kľudný, má hĺbku a podtrhuje originalitu priestoru a aj jeho osobitosť. Harmóniu do celého priestoru dodáva kombinácia s bielou, ktorá je použitá na horných skrinkách linky a na vysokej skrini so vstavanými spotrebičmi.

Celkový dojem doladíte použitím doplnkov s čiernymi akcentami, ktoré budú ladiť s dekorom K370 SM Noir Deluxe, ale aj zlatými či striebornými doplnkami, ktoré zmenia celkový štýl priestoru. V realizácii bola použitá žltá, ktorá tvorí kontrast práve k odtieňu 0244 SU Petrol. 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.