Krása dekoru v každom detaile | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Krása dekoru v každom detaile

Krása dekoru v každom detaile

Krása dekoru v každom detaile
Pri výrobe nábytku pozeráme na jeho vzhľad a úžitkovú hodnotu. V obidvoch prípadoch sa snažíme o dosiahnutie toho najlepšieho výsledku. Napríklad pri horných skrinkách kuchyne alebo závesných knižníc je to spojenie skrytého závesného kovania a dyhovaných dosiek Shinnoki.

OMM ATC311.12.53 závesné kovanie do hrany dosky – 347152 + 347153 

Mojim životným mottom je slúžiť a nebyť pritom vidieť. Urobiť moju prácu je pre mňa omnoho dôležitejšie ako sa vystavovať obdivným pohľadom. Mojou prácou je skrinku, knižnicu, policový systém vyrovnávať do rovnováhy. Aby som to mohol robiť, je potrebné ma zafrézovať do boku o minimálnej hrúbke 18 mm. Na stenu primontujete hák, na ktorý potom celú skrinku zavesíte. Vďaka mojej pomoci je možné pohybovať skrinku do 3 smerov. Prístup k skrutkám pre nastavenie mám taktiež z 3 strán (zhora, sprava, zľava). Silu mám dostatočnú, unesiem 160 kg na pár. Som jasná voľba pre splnenie obidvoch vyššie zmienených nárokov na nábytok.

SHINNOKI Smoked Walnut A/- 2790/1240/19 - 180355 

Drevo je drevo, nech si laminované dosky tvrdia čo chcú. Dyhy sú tu s nami už stovky rokov a nikdy to iné nebude. Hrejivá krása dreva sa nahradiť nedá. Ale chápem, že jeho spracovanie je náročnejšie. V Decospane preto dali šikovné hlavy dokopy a vymysleli mňa. Dyhovanú MDF dosku s finálnou úpravou. Moja dyha je brúsená, morená do požadovaného odtieňu vodou riediteľnými moridlami (áno, dbáme i na ekologickú záťaž) a lakovaná UV stabilným lakom. Z obidvoch strán som potiahnutá ochrannou fóliou. Pracovať sa tak so mnou dá rovnako ako s laminovanou doskou. Vytvoriť krásny dyhovaný nábytok potom môže naozaj každý.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.