Kancelária pre dlhé dni a noci | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kancelária pre dlhé dni a noci

Kancelária pre dlhé dni a noci

Kancelária pre dlhé dni a noci
Je vaša práca zároveň vašou záľubou natoľko, že v nej trávite celé dni a noci? Máte jej toľko, že sa niekedy z kancelárie ani neutrhnete? Kanceláriu máte aj v inom meste, než v tom, v ktorom žijete a nechce sa vám platiť za hotel? Pre všetky tieto možnosti je firmou 3D Obiecto s.r.o navrhnutá interiér dvojizbovej kancelárie. Prejdite si ju s nami.

Jednou z miestnosti je samotná kancelária vybavená dvomi stolmi, jednoduchou policou a skriňou cez celú stenu.  

Druhou miestnosťou je spálňa s dostatočným úložným priestorom a lôžkom. Obe miestnosti sú prepojené nielen dekormi, ale aj riešením skrine obklopujúcej a skrývajúcej dvere medzi nimi.

Pretože sú malé, autori zvolili minimum nábytku. Tým sa priestor otvoril a vzniklo tak dosť miesta na dôležitý pohyb po dlhodobom sedení. Dobrou voľbou sú taktiež výškovo nastaviteľné podnože Strong. Všetok úložný priestor je skrytý za posuvnými dverami skrini a miestnosť pôsobí čisto a priestranne.

Ako najvhodnejší materiál v 3D Obiecto zvolili dosky SM´art a to konkrétne A023 Zante ANILINE  C005 Cricket CLUB a M022 Rockefeller MANHATTAN

Police na stene môžu byť vytvorené z rámového systému Qbit. Tie dodávame už zostávane a tak je práca s nimi minimálna. Stačí len doplniť vhodné dosky.