Kamenné dvere s kľučkou Blade | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Kamenné dvere s kľučkou Blade

Kamenné dvere s kľučkou Blade

Kamenné dvere s kľučkou Blade
Kombinácia Laminátu imitujúceho mramor Pietra Grigia s tenkou kľučkou Blade od Twin – tak za takými dverami sa budete cítiť bezpečne.

TWIN BLADE P1500 HR BB/CM – 404928 

Saluti cari utenti, dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Blade a so mnou sa dostanete všade tam, kde chcete. Môžete ma použiť aj keď chcete mať kľud. Na prácu, na odpočinok, na koníčky. Stačí ma chytiť a dvere zatvoriť, alebo otvoriť. Teraz by som asi mala povedať: “ hádajte kto som“, ale to by bolo zvláštne. Je jasné, že som kľučka. Áno, kľučka od firmy Twin, navrhnutá talianskym dizajnérom Brianenom Sironim. Pozrite sa na ďalšie jeho práce na Brian Sironi Industrial Design. Moje madlo je tenké ako ostrie, preto som dostala to krásne meno Blade (nebojte sa, do ruky padnem ako uliata a neublížim). Elegantné čierne prevedenie urobí dojem na každého. Eleganza nella funzionalità, to som celá ja. 

 

LAM F206 PT Pietra Grigia čierna 2800/1310/0,8 – 406702 

Chladný a pevný ako kameň. Neoblomný vo svojom prevedení. A predsa krehký a jemný na dotyk. To som ja, laminát s dekorom Pietra Grigia čierna pre najrôznejšie aplikácie. Pôsobím autenticky na veľkých plochách, pretože mám vďaka formátu XL menej opakovaní. Reprezentujem mramor výrazného charakteru s bielym žilkovaním na čiernom povrchu. Moja povrchová štruktúra ST9 Smoothtouch Matt vyvoláva zladený, chladne matný pocit a som antibakteriálny. Vďaka tomu je možné použiť ma v oblasti zdravotníctva. Ak by ste ma chceli využiť inak než na výrobu dverí, potom môžem vrele odporučiť Robinie Branson prírodne hnedá, Dub Anthor prírodný alebo Orech Carini prírodný. Avšak mramorové dvere s kľučkou Blade sú výborná voľba.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.