Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Inšpirácia pre prácu a život: leto 2019

Inšpirácia pre prácu a život: leto 2019

Inšpirácia pre prácu a život: leto 2019
V týchto dňoch by ste mali dostať do schránok nové vydanie obľúbeného časopisu, ktorý je plný nielen inšpiratívnych fotografií, ale aj realizácií, tipov a zaujímavostí.

Keď si prelistujete stranu po strane, zistíte, že stojí za to zastaviť sa hneď pri prvých stránkach s článkami o pracovných doskách od firmy Egger a drezoch od firmy Franke. Oba články spája praktický prehľad možných kombinácií oboch produktov. Nemusíte teda strácať čas a lámať si hlavu nad tým, čo odporúčať zákazníkom. Urobili sme to za vás. Pretože kľúč, ktorého sme sa pri tvorbe držali, bol – maximálne praktické pre dennú prácu stolára.

V tomto duchu sa nesie aj rozhovor s TOP interiérovou dizajnérkou Ivou Bastlovou. A keď hneď teraz nemáte dostatok času na čítanie, nalistujte si obrázkovú dvojstranu venovanú exkluzívnej kuchyni, ako aj dvojstranu venovanú exkluzívnej spálni. Nájdete tam stručne a prehľadne chytré riešenia, pre ktoré by sa vaši klienti mohli nadchnúť.

Rovnako ako vždy, aj teraz sme za vás vycestovali za novými inšpiráciami do zahraničia, tentoraz do susedného Poľska na výstavu 4 design Days. Stojí za to prebehnúť si najnovšie trendy, ktoré vám pomôžu držať krok s rýchlym a pokrokovým svetom dizajnu. A aj keby ste práce mali už plnú hlavu, Inšpiráciu určite neodkladajte bokom. Pri oddychovom čítaní o tajomnom zákulisí interiérového dizajnu áut si možno odpočiniete, pritom vám však prinesie zaujímavosti, ktoré sa dotýkajú aj vašej práce.

V časopise nájdete aj predstavenie úplne nového typu závesu s patentovanou technológiou tlmenia. Prinášame vám spoľahlivý záves Strong plus, ktorý má certifikát TUV až na 80.000 cyklov a pritom je svojou cenou veľmi dostupný. Vyhoviete tak zákazníkom, ktorí oceňujú kvalitu s dostupnou cenou.

Spoločný čas s vašimi deťmi môžete zasa stráviť výrobou lietadielka, na ktorú prinášame fotopostup. Skrátka, najbližšie mesiace vás Inšpirácia stále môže sprevádzať. Neodkladajte ju. Pripravili sme ju tak, aby ste sa k nej mohli neustále vracať a čerpať z nej pre seba i pre svoju prácu.

A exkluzívne vám prinášame súťaž o nezabudnuteľný, víkendový pobyt pre dve osoby s polpenziou v hoteli MEZI PLŮTKY **** v hodnote 450 €, ktorý je ocenený mnohými cenami dizajnu. Neváhajte, a využite túto jedinečnú možnosť vyhrať pobyt plný inšpirácie a nápadov.

Veríme, že sa vám časopis bude páčiť a prinesie vám mnoho nápadov a inšpirácií nielen do vašej práce

Pozrite si celé číslo k nahliadnutiu: Inšpirácia pre prácu a život, leto 2019.