Inovatívna talianska značka v Démos | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Inovatívna talianska značka v Démos

Inovatívna talianska značka v Démos

Inovatívna talianska značka v Démos
Predaj novej kolekcie dekoratívnych materiálov od spoločnosti EGGER je úspešne zahájený. Spolu s touto kolekciou vám prinášame aj 12 nových dekorov CLEAF, vrátane zladených ABS hrán, ktoré sú už k dispozícii na našich skladoch v Démos.

Dvoch špecialistov na výrobu inovatívnych dekorov pre interiérový dizajn -  EGGER a CLEAF spája mnoho. Najsilnejšia je však vášeň pre drevo, vďaka ktorej sú inovatívne dekory CLEAF „Made in Italy“ začlenené do novej kolekcie dekoratívnych materiálov EGGER 24+.  

V oblasti interiérového dizajnu je výber materiálov a dekorov prvoradý. CLEAF ponúka inovatívne dekory v 3 formách – dekoratívna doska (DTD), lamináty a hrany.  

Kolekcia zahrňuje 12 dekorov v 7 štruktúrach: 

  • RIGA 
  • QUERCIA 
  • IDEA 
  • CHEOPE 
  • MILLENIUM 
  • PRIMOFIORE 
  • YOSEMITE 

Dekory v štruktúre Riga zaujmú hlavne svojou trojrozmernosťou s naznačeným pórom, ktorý dodáva celkovému dizajnu klasický a nadčasový vzhľad. 

Ak ste milovníkom dubu, určite siahnite po dekoroch v štruktúre Quercia, ktorej samotný názov znamená v taliančine “dub”. Jej cieľom je vyzdvihnúť typické charakteristiky tejto dreviny – kartáčovaný vzhľad a hlboký pór. 

V prípade, že chcete do interiéru priniesť trochu kovu, tak skvelo voľbou sú dekory v štruktúre Idea – leštený hliník s gravírovaním pod uhlom 45 stupňov.  

Preferujete niečo netradičné? Štruktúra Cheope je inšpirovaná líniami pyramíd pri pohľade z výšky. Prináša pútavý vizuálny zážitok, keďže na nábytku dochádza k hre rôznych tieňov a svetiel.

S podmanivými vizuálnymi efektami prichádza aj štruktúra Millennium, ktorá zaujme svojim plamenným vzhľadom. Štruktúra Primofiore je veľmi nápaditá, pretože je inšpirovaná kožou, ktorou dokáže vytvoriť zaujímavý kontrast.

Určite je potrebné pozdvihnúť aj úplne prvú synchronizovanú štruktúra firmy CLEAF - štruktúra Yosemite reprodukujúca borovicu škótsku, ktorej odrazy svetla zvýrazňujú hĺbku jej žilkovania. 

Tieto dekory dávajú možnosť každému dizajnérovi a výrobcovi nábytku vytvárať unikátne a nevšedné riešenia. Dekory Cleaf výborne ladia v kombinácii s dekormi novej kolekcie EGGER. Vytvoríte nimi dizajn, ktorý je synonymom pre modernosť, inováciu a nadčasovosť.