Home office hviezdy | Všetko pre výrobu nábytku.
Vážení zákazníci, všetky naše prevádzky ostávajú otvorené len pre registrovaných veľkoobchodných partnerov, ktorí musia mať pri vstupe nasadený respirátor FFP2. Pre objednávanie tovaru prosím uprednostnite portál Démos24plus. Ďakujeme za pochopenie.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Home office hviezdy

Home office hviezdy

Home office hviezdy
Jednoduché, praktické a funkčné riešenia pre domácu kanceláriu?? Zoznámte sa s nami.

Foliovaná preglejka - 167777 

Čo sa deje v posledných mesiacoch, nie je potrebné pripomínať. Vzhľadom k tomu, mnoho ľudí rieši rýchle domáce pracovisko.

Dovoľte, aby som sa predstavila:

Som fóliovaná preglejka a určite budem pre vás užitočná. Jednoducho a rýchlo zo mňa vyrobíte dosku na písací stôl. Výsledok bude nielen efektný, ale bude mať zároveň výborné technické vlastnosti. Vďaka svojej konštrukcii tvorenej krížom lepenými vrstvami masívu, som veľmi pevná. Vrchná fólia zabraňuje mechanickému poškodeniu. Použité lepidlo je vodeodolné a tak nie je problém, vyniesť si stôl počas teplých dní na terasu a ponechať ho tam aj počas dažďa. Môžete zo mňa vyrobiť akýkoľvek tvar: rovný, guľatý, zvlnený alebo rohový PC stôl. Skrátka, som dokonalý materiál.  

Prípojné miesto Bachmann - 456466  

Keď už máte hotový kvalitný písací stôl, hodí sa naň rovnako kvalitné prípojné miesto. Napríklad ja, výrobok nemeckej firmy Bachmann. Som ideálna podpora home office. V základe som modulový systém v ktorom musíte skladať jednotlivé časti sami. V Démose sme to urobili za Vás a poskladali ma, prípojné miesto s dvomi zásuvkami 230 V a dvomi USB (5,2V/3,18A)  výstupmi. Bežne nie som vybavené sieťovými káblami kvôli rôznym druhom zásuviek, ale v Démose mi jeden 3 metrový model s kolíkom pridali ZADARMO. Moje telo je zakryté hliníkovým obalom. Na stôl sa umiestnim ľahko, pomocou upínacích uholníkov (sú to súčasti dodávky), teda bez nutnosti vŕtania do stolovej dosky a som vhodná pre dosku o hrúbke 10-40 mm. Za zvýhodnenú cenu som k dispozícii do vypredania zásob.  

Využite jedinečnú príležitosť nakúpiť skvelú nabíjačku vo výhodnom komplete