Henkel radí: Zahlaďte stopy! | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Henkel radí: Zahlaďte stopy!

Henkel radí: Zahlaďte stopy!

Henkel radí: Zahlaďte stopy!
Každý dobrý zloduch vie, že musí zahladiť stopy! Inak to môže zabaliť. Každý dobrý stolár vie, že musí zahladiť škáry a praskliny. Skôr to zabaliť nemôže!

Využite zvýhodnenú cenovú ponuku a získajte kvalitné produkty od značky Henkel. U daných produktoch došlo k zníženiu základnej ceny. 

Henkel One for All Patex je univerzálne flexibilné montážne lepidlo a tmel, ktorý je vhodný ako pre interiér, tak aj pre exteriér. Vďaka FlexTec polymérovej báze má vysokú konečnú pevnosť až 50 kg/cm ² a je odolný voči UV žiareniu, teplu a vibráciám.

Silikón sanitárny Pattex je špeciálne určený pre vyplnení dilatačných a spojovacích škár v sanitárnych oblastiach ako sú kúpeľne a kuchyne. Tento tesniaci tmel je odolný proti vode a vlhkosti, čím zaisťuje trvalú elasticitu a čisté škáry.

Tmel akrylový Pattex je ideálny pre vyplňovanie prasklín a škár v rôznych materiálov. Je ľahko aplikovateľný a odolný proti plesniam, vďaka čomu je skvelou voľbou pre drevo a nábytok.

Ceresit silikon neutrálny transparentný je jednozložkový alkoxy silikónový tmel, ktorý je vhodný pre vysoko namáhané spoje a je odolný voči plesniam. Tento tmel je ideálny pre použitie na sklo a zrkadlo.

Ceresit TS63 je nízkoexpanzná PUR pena s nízkou rozťažnosťou, ktorá je vhodná pre širokú škálu použitia, ako napr. na montáž zárubní, parapet, prahov, okenných a dverných rámov, utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách a izolačných materiáloch, vytváranie zvukotesných stien a ďalšie.

Nech už ste zloduch alebo stolár s produktami Henkel budú vaše škáry a praskliny dokonale zahladené. Naviac, nízkoexpanznú PU penu si môžete zakúpiť so zľavou 10 %. Akcia platí od 27. 5. do 30. 6. 2024.