Dyhované riešenie do každého interiéru | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Dyhované riešenie do každého interiéru

Dyhované riešenie do každého interiéru

Dyhované riešenie do každého interiéru
Krása a teplo dreva, moderný dizajn a technická dokonalosť. To všetko predstavujú dyhované riešenia od spoločnosti Decospan, o ktoré sme najnovšie rozšírili našu ponuku dyhovaných produktov.

Kolekcia dyhovaných dosiek od spoločnosti Decospan

Táto kolekcia predstavuje inovatívne, vysoko kvalitné a udržateľné riešenie do každého interiéru a je určená tým, ktorí navrhujú a vytvárajú štýlové a výrazné interiéry.

Dyhované dosky SHINNOKI

Kolekcia SHINNOKI je kompletný program zahrňujúci dyhované MDF dosky, zodpovedajúce hrany a dyhované lamináty. Sú dostupné v 16 exkluzívnych trendy drevinách a farbách. Môžete sa tešiť na novú skladovú kolekciu, ktorá obsahuje 6 dekorov: orech a 5 farebných tónov veľmi obľúbených dubových dekorov.

V čom je SHINNOKI zaujímavé a jedinečné?

Na rozdiel od iných dyhovaných dosiek je SHINNOKI už hotový produkt, s ktorým môžete pracovať tak jednoducho ako s laminom. Ušetríte tak čas a náklady spojené s opracovaním dyhy, výsledkom však bude unikátny vzhľad a textúra, ktoré sú typické pre prácu s dyhou.

Viac sa o skladovej kolekcii a dodacom poriadku dozviete v letáku SHINNOKI,  u našich obchodných manažérov, prípadne si môžete u nás na prevádzkach zakúpiť vejár SHINNOKI, alebo zapožičať knihu so vzorkami. 

Dyhované podlahy PARKY

PARKY sú viacvrstvové parkety, ktoré kombinujú teplo a jedinečný dizajn pravého dreva s výhodami laminátu. Taktiež inštalácia a údržba je rovnako jednoduchá ako pri laminátových podlahách. Napriek tomu je tu veľký rozdiel: vrchnú vrstvu PARKY tvorí skutočné drevo, nie je  imitáciou tlače ako laminát. To, čo vidíte a čo cítite, je prírodné drevo.

Chcete vedieť o podlahách PARKY viac? Prečítajte si článok: Dyhované podlahy Parky

 

 

 

 

Dyhované lamely ASTRATA

Dodajte svojmu interiéru ďalší rozmer pomocou dyhovaných obkladov stien. S lamelami ASTRATA vytvoríte štýlové prostredie s nadčasovým vzhľadom.

Tieto dyhované lamely sú vyrobené z dubovej dyhy a dostupné v rôznych farbách.

Výhodou je rýchla a jednoduchá inštalácia. Vďaka lamelám ASTRATA môžete za okamih premeniť obývaciu izbu, halu či firemné priestory na útulnú a dizajnovo výnimočnú miestnosť.

 

 

Prečo Decospan?

Jedinečný ako príroda

Ten istý strom sa v prírode nikdy nenájde dvakrát. Rovnako každý dyhovaný výrobok má jedinečný a prirodzený vzhľad dreva, ako aj jeho unikátne vlastnosti, pričom ukazuje autentické variácie farieb a vzorov.

Jednoduchosť spracovania dyhy Decospan

Dyha sa vyrába krájaním guľatiny v tenkých vrstvách s čepeľou. Na rozdiel od masívneho dreva, ktoré je rezané, dyha optimálne využíva guľatinu bez straty pílením. Produktami Decospan vytvárate útulné interiéry s teplom a vlastnosťami dreva, pričom práca s nimi je jednoduchá ako pri laminátoch.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.