Drevo a kov – dlhoroční kamaráti | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Drevo a kov – dlhoroční kamaráti

Drevo a kov – dlhoroční kamaráti

Drevo a kov – dlhoroční kamaráti
Kov a drevo sú pri výrobe nábytku dlhoroční kamaráti. Od prvých truhiel pre ukladanie a sťahovanie oblečenia a všetkého v domácnosti, cez ozdobné skrine a písacie stolíky, až po súčasný nábytok. Niekedy je však kov príliš ťažký. V tomto prípade pomôžu dekory laminátov na drevotrieske. Napríklad Chrysler Manhattan z rady SM´art.

Týmto dekorom si pomohol v dnes prezentovanej realizácií pán Jurka z rovnako pomenovaného stolárstva. Kovový plát slúžiaci ako pozadie pre televízor by bol v tejto veĺkosti naozaj veľmi ťažký. Použiť namiesto neho dosku SM´art Chrysler Manhattan tak bola najlepšia voľba.

A keď už ho použil v jednom mieste, využil ho pán Jurka aj na inom. Opticky tak prepojil interiér, keď z neho v inej miestnosti vyrobil korpusy pre skrinky. Aj tu by bola práca so skutočným kovom veľmi náročná a skrinky by boli veľmi ťažké.

Napriek tomu, že je použitá imitácia kovu, nábytok pôsobí ľahko a vzdušne. Je to vďaka kombinácií so svetlou drevinou a použitými módnymi lamelami. Z našej ponuky by to mohli byť napríklad hotové dyhované lamely Astrata od decospanu.

Obývacia stena od stolárstva jurka sa páči nielen majiteľom, ale všetkým, kto ju v našej súťaži s doskami SM´art videl. A páčila sa tak, že si odniesla prvé miesto medzi realizáciami.