Dekory, ktoré vždy nájdete v našich skladoch, 2. časť | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Dekory, ktoré vždy nájdete v našich skladoch, 2. časť

Dekory, ktoré vždy nájdete v našich skladoch, 2. časť

Dekory, ktoré vždy nájdete v našich skladoch, 2. časť
Z novej kolekcie dekoratívnych materiálov Egger 24+ sme vybrali 10 dekorov vždy dostupných vo všetkých našich Démos skladoch. Prvých 5 dekorov našej skladovej kolekcie sme vám už predstavili. Poďme si predstaviť druhú časť dekorov, ktoré sme rozhodli tiež zaradiť do našej skladovej kolekcie EGGER.

Aj tieto dekory sme vyberali s dôrazom na ich autenticitu, ľahkú kombinovateľnosť a trendovosť.

Predstavujeme vám ďalších 5 dekorov z našej skladovej kolekcie:

Dekorov v imitácii duba nie je nikdy dosť. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli do našej skladovej kolekcie zaradiť až 4 dekory duba. Prvý autentický dekor duba, Dub Casella prírodný, sme si predstavili v predošlom článku: 1.časť.  Do nášho portfólia sme sa rozhodli vybrať aj drevodekor H1386 Dub Casella hnedý v rovnakej štruktúre ST40 Feelwood Oakgrain, ktorá zvýrazňuje prirodzenú elegantnú kresbu dreva. Navyše tento dekor vás dokáže upútať svojím zaujímavým farebným tónom pripomínajúcim orech, ktorý sa dá kombinovať s rôznymi štýlmi interiérov.

Chcete si zariadiť svoj domov moderne a štýlovo? S drevodekorom H3359 Dub Davenport prírodne svetlý určite neurobíte krok vedľa. Je výborne kombinovateľný s neutrálnymi farbami a unifarbami, ktoré spolu veľmi pekne ladia. V našej vizualizácii sme ho zladili s dekorom  U604 Eukalyptovo zelená, ktorý do priestoru prináša nádych prírody. Kombinácia tohto zeleného dekoru v chladnejšej verzii spolu so svetlejším drevodekorom pôsobí nadčasovo, sviežo a veľmi prirodzene.

Nadčasový dekor, ktorý vytvára zaujímavú hru vlákien v medových a sivastých odtieňoch dreva, je dekor H3317 Dub Cuneo hnedý. Skvele ladí s neutrálnymi, ale aj tmavšími farbami. Do našej vizualizácie kúpeľne bol použitý práve tento drevodekor v kombinácii s tmavým dekorom imitujúcim kameň F235 Bridlica Scivaro a obľúbeným dekorom v unifarbe U211 Mandľovo béžová, ktorá prináša do miestnosti útulnosť a pocit súkromia. Navyše tento dekor U211 Mandľovo béžová ponúkame aj v úprave PerfectSense® Premium Matt na nosiči MDF (viac info: Štyri nové dekory PerfectSense k dispozícii).

Veríme, že naša skladová kolekcia bude vyhovovať vášmu vkusu, preferenciám a vytvoríte si domov podľa vašich predstáv.

Všetky tieto dekory si môžete zakúpiť v našich prevádzkach alebo na portáli Démos24Plus.