Dajte šmrnc detskej či študentskej izbe | Všetko pre výrobu nábytku.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Dajte šmrnc detskej či študentskej izbe

Dajte šmrnc detskej či študentskej izbe

Dajte šmrnc detskej či študentskej izbe
Čím viac urobiť ratolestiam radosť, ak nie krásnou detskou izbou plnou farieb a tvarov? I zdanlivo obyčajnú skrinku môžete ozvláštniť farebnou úchytkou a nábytok dostane zrazu iný vzhľad.

Výhodou úchytiek je, že sa dajú po rokoch jednoducho vymeniť a nábytok tak rastie s vašim dieťaťom.

Čím sa pri návrhu nábytku do izby pre dieťa riadiť?

V prvom rade je vhodné zohľadniť vek a pohlavie dieťaťa, pre ktoré nábytok navrhujeme. Iné preferencie budeme mať pri tvorbe nábytku pre najmenšie deti a iný štýl bude preferovať školák, prípadne dospievajúci syn alebo dcéra.

Pre najmenšie deti sa hodia farebné modely úchytiek, ktoré krásne doplnia nábytok v svetlom dekore dreva, ale i farebné unidekory z ktorých vytvoríte dominantné farebné komody. Dôležitým aspektom je bezpečnosť, preto v našej ponuke nájdete úchytky okrúhlych a zaoblených tvarov z plastových a gumových materiálov.

Školákov určite zaujmete krásnou kombináciou drevodekoru DTDL SMart C005 Cricket CLUB alebo                DTDL SM´art M022 Rockefeller MANHATTAN s s farebnou variantou úchytky Cute alebo Large, ktorá jeho skrinke alebo stolu dodá nový rozmer.

Pre študentov sa hodia rôzne kombinácie drevodekoru a drevotrieskovej dosky obojstranne laminovanej, vďaka ktorému bude nábytok cool a trendy. Skombinujte červenú dosku DTDL SMart A024 Skiathos ANILINE s drevodekorom DTDL SM´art S205 Broadway SoHo/TIMBER pre dosiahnutie zaujímavého kontrastu, ktorý upúta pozornosť každého. V prípade, že chcete dosiahnuť neutrálny tón nábytku a interiéru, siahnite po unidekoroch v odtieni antracit alebo krémová, v kombinácii s úchytkou v bielej, šedej či čiernej farbe.

Nechcete nábytok meniť, ale predsa len by ste potrebovali malý refresh interiéru? Inšpirujte sa našou kolekciou detských úchytiek a prekvapte svoje dieťa vynoveným vzhľadom detskej izby obyčajnou výmenou úchytiek – pretože detaily robia celok.