Čierne úchytky - ideálny kontrast do kuchyne | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Čierne úchytky - ideálny kontrast do kuchyne

Čierne úchytky - ideálny kontrast do kuchyne

Čierne úchytky - ideálny kontrast do kuchyne
Pri navrhovaní kuchyne zohráva dôležitú úlohu každý detail. Od výberu materiálov po farebnú kombináciu a finálny kontrast, každý prvok je podstatný k celkovému estetickému a funkčnému dojmu z priestoru. Pozrite sa, ako čierne úchytky Tulip skvelo zapadli v prípade dvoch vybraných návrhov a realizácií z dielne Kuchynevalent.

Kontrastný doplnok ku klasickej bielej

Biela kuchyňa nikdy nevyjde z módy. Vytvára pocit elegancie, čistoty a nadčasovej krásy. Prvá kuchyňa na mieru, ktorú preskúmame, sa vyznačuje čistou bielou v kombinácií s drevokekorom, čo vytvára svetlú a vzdušnú atmosféru.

Pre pridanie kontrastu a prepojenie bielej s drevodekorom sme zvolili čierne úchytky Tulip Sophia. Nie sú len vizuálne pôsobivé, ale aj ergonomické, poskytujú pohodlný úchop a jednoduché používanie. Neodkladajte výber úchytiek na poslednú chvíľu. Už plánovanie kuchyne je ideálny čas kedy si výber úchytiek prejsť s vašim dizajnérom.

Celý projekt nájdete ZDE.

Čierna, oživujúca šarm modrej

Pre tých, ktorí hľadajú odvážnejší a živšie navrhnutý kuchynský priestor, je modrá fantastickou voľbou. Druhá kuchyňa na mieru čerpá inšpiráciu z okúzľujúcich azúrových odtieňov modrej, vytvárajúc pútavý a energický priestor. 

V tejto modrej kuchyni čierna matná úchytiek Tulip Ramara kontrastuje s modrou kuchynskou linkou. Spájanie živej modrej a výrazných čiernych úchytiek vytvára vizuálne pôsobivý kontrast, ktorý pridáva hĺbku a život celkovému dizajnu. Čierne úchytky zvyšujú estetickú príťažlivosť kuchyne a robia ju jedinečnou a nezabudnuteľnou.

Celý projekt najdete ZDE.

Nebojte sa experimentovať

Či už preferujete nadčasovú eleganciu bielej farby alebo oživujúci šarm modrej, čierne úchytky Tulip sú skvelá voľba. Ich matný čierny povrch a ergonomický dizajn nie sú len vizuálne pôsobivé, ale aj praktické a funkčné. Ak chcete vytvoriť modernú kuchyňu na mieru, ktorá vynikne, tieto úchytky poskytujú ideálny kontrast, zvyšujúc celkový štýl a sofistikovanosť priestoru.

Prezrite si našu ponuku čiernych úchytiek, knobiek a vešiakov Tulip, z ktorých si určite vyberiete.