Čierna stále trendy | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Čierna stále trendy

Čierna stále trendy

Čierna stále trendy
Čierna farba kraľuje v interiéroch a interiérových doplnkoch už nejakú dobu a vďaka svojej elegancii a univerzálnosti je naďalej veľmi obľúbená. Jej výberom takpovediac „trafíte do čierneho“, pretože čierna sa hodí ku akémukoľvek dekoru, interiéru a jej voľbou určite neurobíte chybu.

Čierna môže predstavovať dominantu miestnosti, ale zároveň vynikne aj v podobe doplnku, ktorý dodá šmrnc celému interiéru. V našej ponuke Tulip nájdete množstvo úchytiek v čiernej farbe, ktoré ulahodia každému z vás.

Ak nie ste fanúšikom bezúchytkového otvárania a požadujete, aby úchytka splynula s jednoduchým dizajnom vášho nábytku, dobrou voľbou bude profilový typ úchytu v čiernej farbe, ktorý sa hodí ako do kuchyne, tak na spálňovú zostavu alebo do predsiene. Vyberať môžete profilové typy úchytiek bez nutnosti frézovania, ako je Tulip Lucata, Tulip Nary, Tulip Tende a Tulip Zoid (v čiernej a antracitovej farbe). 

Do kuchyne taktiež stále viac a viac zákazníkov volí zápustné narážacie profily typu Juvio, Paolo, či Gola, Ramara a Sophia. Kdispozícii ich máme aj v obľúbenej čiernej farbe. 

Oproti modernému minimalistickému dizajnu profilového úchytu stojí klasický model úchytky, ktorý si zachováva priazeň zákazníkov už celé roky. Či už hľadáte moderné hranaté tvary čiernych úchytiek a knopiek alebo klasické oblúčiky a úchytky v rustikálnejších dizajnoch - vyberie si naozaj každý.

TIP: Kedy siahnuť po čiernej?

  • Ak ste podľahli trendu tmavých kuchýň a interiérov, nemusíte sa báť kombinácie matnej tmavej unifarby dekoru s lesklou čiernou úchytku, alebo naopak, tmavého lesku s úchytkou v čiernom mate.
  • Milujete svetlé interiéry, ale potrebuje vniesť do priestoru nejaký kontrast? Čierna úchytka bude na svetlom podklade určite vynikať, obzvlášť, ak zvolíte neštandardný tvar alebo povrch. 
  • Vhodnou voľbou bude využitie kontrastu aj do tzv. klasického alebo provence štýlu na kuchynské dvierka či komody. Ideálne, ak zvolíte čiernu aj na iných doplnkoch, akými sú stolové podnože, kľučky, svietidlá a podobne.  
  • Častou kombináciou súčasného nábytku je drevodekor a grafitová alebo čierna unifarba plošného materiálu. Aj k tejto kombinácii sa čierna úchytka a knopka skvelé hodí bez ohľadu na to, či je drevina v teplom žltom odtieni alebo v studenej variante. Čierna sa jednoducho hodí na každý nábytok. 

Okrem značky Tulip, vám prinášame aj úchytky talianskej značky Marella (TondaLinae) v tzv.silk touch povrchu s hlbokým bezodtlačkovým matom.

Nie je čierna ako čierna 

Pretože myslíme aj na rôzne dekory a štruktúry plošných materiálov, naše úchytky vám ponúkame v rôznych prevedeniach povrchových úprav: od čiernej matnej, cez úchytky v čiernom lesku, s brúseným povrchom v čiernej farbe, so štruktúrovaným povrchom, v industriálnej čiernej a staročiernej alebo v odtieňoch antracitu. 

A nielen to!  

Čierna úchytka nemusí byť len kovová. V ponuke máme aj drevené úchytky namorené a nalakované do čiernej farby a široké množstvo čiernych vešiakov

 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.