Brožúra, ktorá vás nabije | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Brožúra, ktorá vás nabije

Brožúra, ktorá vás nabije

Brožúra, ktorá vás nabije
1, 2, niekto dokonca 3 a viac. Toľko telefónov so sebou nosíme. K tomu tablet, notebook, inteligentné hodinky, čítačku. Všetko potrebuje raz za čas dobitie. Niekedy máme pocit, že stále. A miest na pripojenie nikdy nie je dosť. Ako na to? Práve o tom je nová brožúra Elektrifikácia nábytku.

Poznáte ten pocit, keď beháte po meste a potrebujete si odskočiť? Je veľmi príjemné, keď je nablízku toaleta, na ktorú sa dá ísť, však? Rovnaký pocit radosti môžete mať vždy, keď na vašom telefóne, tablete alebo notebooku svieti posledných pár percent batérie a vy máte nablízku miesto, kde ich môžete pripojiť a nabiť. 

Brožúra, ktorú sme nazvali Elektrifikácia nábytku, je súhrnom výrobkov, ktoré primárne slúžia na pripojenie k elektrickej sieti. Niektoré naviac aj k dátam alebo napríklad HDMI. Môžete sa k nim pripojiť pomocou klasickej zástrčky alebo cez USB porty. Pri lepších modeloch stačí zariadenie len položiť a už sa nabíja. 

Pomôžeme vám nielen zorientovať sa medzi rôznymi typmi výrobkov, ale ukážeme vám aj, ako funguje rýchlonabíjanie. Vysvetlíme, čo sa skrýva za označením IPxx. Odhalíme, aké sú rozdiely medzi jednotlivými USB portami. Prezradíme, ako funguje a aké sú podmienky bezdrôtového nabíjania. Výber správneho výrobku podľa umiestnenia a potrieb používateľa bude potom oveľa jednoduchší. 

Ak ešte stále čítate tieto slová, ďakujeme, že ste článku venovali svoj čas a zároveň vám odporúčame prečítať a prezrieť si novú brožúru Elektrifikácia nábytku. O vybraných produktoch sa dozviete z našich nových videí na Youtube. 

Elektricky nastaviteľná podnož

USB nabíjačka

Elektrické zásuvky

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.