Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Aventos HK top a SPACE STEP-novinky v našej ponuke

Aventos HK top a SPACE STEP-novinky v našej ponuke

Aventos HK top a SPACE STEP-novinky v našej ponuke
S novinkami značky Blum budete zase o krok vpred. Pomocou HK top vyriešite horné skrinky a ľahko vyrobíte úložný podstavec.

Súčasný trend je neúprosný – výmera nových bytov je čím ďalej, tým menšia. Čím je menší priestor k bývaniu, tím je väčšia potreba využiť každý centimeter. Hľadajú sa kreatívne nápady a riešenia pre život v kompaktných domácnostiach. Rastie význam domyslených riešení pre maximálne využitie priestoru skriniek.

A práve takéto sú riešenia, ktoré prichádzajú v podobe noviniek z firmy Blum: nový výklop z rodiny Aventos – Aventos HK top a riešenie úložného podstavca nazývaného SPACE STEP. Poďme si ich teraz predstaviť.

 

Aventos HK top = TOP riešenie pre horné skrinky

Malý rozmermi, veľký funkciami

Výklop, ktorý má kompaktnú konštrukciu, za to ale nadchne množstvom vynikajúcich funkcií. Presne vďaka tomu predstavuje AVENTOS HK top ideálne riešenie pre nábytok, pri ktorom je dôležitý každý detail.

Už teraz pre vás naskladňujeme na Centrálny sklad Ostrava!

 

V čom je Aventos HK top tak jedinečný?

 

Malé rozmery pre zabudovanie – redukovaný dizajn

Nový Aventos HK top je so svojim útlym dizajnom o polovicu menší ako pôvodný model Aventos HK.

Nenápadne sa vojde do každej hornej skrinky alebo do priestoru nad ľadničkou vo vysokých skriniach.

V dizajne čela sa nie je potrebné nijak obmedzovať ─ dajú sa realizovať drevené čela, rovnako tak široké aj úzke hliníkové rámčeky. S pomocou EXPANDO T je možné využiť aj tenké čela od 8 mm.

Čistý dizajn výklopu harmonizuje s vnútorným priestorom.

Minimalistické krytky v troch farbách pomáhajú celému riešeniu ešte viac vyniknúť, pre každý dizajn je tak možné nájsť vhodnú variantu.

Máte možnosť vybrať si, či bude štýlovo integrovaná, alebo aby vedome udávala výrazný tón.

Komfort pohybu

Pri používaní nábytku si na vlastnú kožu vychutnáte výrazne ľahšie otváranie a zatváranie dokonca aj veľkých a ťažkých, plne naložených výklopov.

Pre otvorenie výklopu je potrebná len malá a rovnomerná otváracia sila. Pri otvorení zostáva výklop v každej pozícii.  

BLUMOTION zaistí mäkké a tiché zatváranie. Je tiež kombinovateľný so SERVO-DRIVE, elektrickým spôsobom otvárania a zatvárania – buď pre celú kuchyňu alebo ako samostatné riešenie. S TIP-ON sa dajú otvárať bezúchytkové výklopy mechanicky.

Jednoduchá montáž & nastavenie

AVENTOS HK top výborne pomôže pri spracovaní a montáži vďaka celej rade integrovaných funkcií ako poistka alebo obmedzovač uhlu otvorenia.

Prevedenie je symetrické, výklop môžete inštalovať podľa potreby napravo alebo naľavo.

Môžete voliť medzi dvoma spôsobmi montáže. Buď predvŕtajte bok korpusu a využite zdvíhač s predmontovanými euroskrutkami, alebo jednoducho zdvíhač priskrutkujte s integrovaným presným nastavením pozície.

Výklop nastavíte pohodlne a s istotou vďaka skrutkám s drážkou TORX. Vyváženie prevediete komfortne spredu, aj s nasadenou krytkou. Obmedzovač uhla otvorenia je integrovaný, preto je jeho nastavenie plynulé a bezpečné.

Pozrite sa, aké je to jednoduché  TU.

 

SPACE STEP – nový typ úložného priestoru

Máme radosť, že vám môžeme ponúknuť tiež elegantné riešenie pre malé byty. S novým podstavcom SPACE STEP, ktorý pre vás zaraďujeme do ponuky, zariadite viac úložného priestoru priamo v sokli a ľahko dosiahnete do horných skriniek úplne bez námahy.

Viac sa môžete dozvedieť v brožúre firmy Blum.