AvanTech YOU: musíte sa zoznámiť | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
AvanTech YOU: musíte sa zoznámiť

AvanTech YOU: musíte sa zoznámiť

AvanTech YOU: musíte sa zoznámiť
Keď hľadáte nábytkové kovanie s dvojitou bočnicou, máte na trhu naozaj z čoho vyberať. My vám chceme predstaviť riešenie AvanTech YOU, ktoré prináša spoločnosť Hettich. V čom je toto kovanie jedinečné? A prečo má zmysel dozvedieť sa o ňom viac? Postupne sa pozrieme na všetky výhody, ktoré oceníte ako výrobcovia nábytku aj ako užívatelia.

Najprv kvapka histórie. V roku 2015 začína firma Hettich s vývojom nového typu kovania na zásuvky. Chce na trh priniesť skutočne revolučný produkt, a preto venuje maximálnu pozornosť všetkým detailom. Sleduje, čo funguje na iných výrobkoch a čo je naopak obmedzením. Porovnáva svoje skúsenosti so skúsenosťami výrobcov nábytku. Po piatich rokoch intenzívneho vývoja prichádza s hotovým výrobkom a nazýva ho AvanTech YOU.

Ide o kovanie s dvojitou tenkou bočnicou imitujúcou výrobky z masívu. V skutočnosti to nie je len kovanie. AvanTech YOU predstavuje ucelený koncept, ktorý má umožniť rýchlejšiu výrobu nábytku, presnejšie nastavenie, bezpečnú prácu a hlavne širokú škálu úprav a dizajnových variantov pre konečného užívateľa nábytku.

So všetkými finesami kovania AvanTech YOU vás detailnejšie oboznámime v sérii článkov, ktoré budeme publikovať v nasledujúcich týždňoch. Už teraz však môžeme výhody tohto kovania stručne zhrnúť:

  • rýchla výroba prírezov,
  • jednoduché a rýchle nasadenie chrbtov,
  • bezpečné vysadenie čela,
  • bezkonkurenčná škála variantov a prispôsobenie sa požiadavkám zákazníka.

Svoje miesto na trhu si AvanTech YOU nepochybne zaslúži a dovolíme si tvrdiť, že niektorými vlastnosťami konkurenciu ďaleko predbehol. Tešíme sa, že sa o tomto kovaní budete chcieť dozvedieť viac, ale hlavne na to, že ho sami vyskúšate. Stojí to za to.

Viac už čoskoro.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.