AvanTech YOU: Bez držiaka | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
AvanTech YOU: Bez držiaka

AvanTech YOU: Bez držiaka

AvanTech YOU: Bez držiaka
Pokračujeme v poznávacej ceste, na ktorej vám predstavujeme kovanie AvanTech YOU spoločnosti Hettich. Jedným z hlavných benefitov tohto riešenia sú rozmery prírezov. Nepochybne oceníte aj veľmi jednoduchú montáž chrbtových panelov.

Kvôli prehľadnosti stručne pripomeňme, ako sú pri kovaní AvanTech YOU vyriešené prírezy. Šírka dna a chrbta je rovnaká, vyžadujú preto menej rezov. Dno nie je potrebné nijako ďalej upravovať, takže príprava materiálu prebieha podstatne rýchlejšie. Rýchlejšia je potom aj samotná montáž. 

Dno sa upevňuje pod bočnice buď klasicky pomocou skrutiek, alebo jednoduchším spôsobom pomocou samozarezávacích háčikov. To je už dnes klasika a je len na vás, ktorý spôsob si zvolíte. Zaujímavejšia je však montáž chrbtových panelov. 

Obvykle postupujete tak, že na pripravený panel namontujete držiaky a naklapnete do bočníc. Pri AvanTech YOU jeden krok odpadá, držiaky chrbtov pripevňovať nemusíte. Chrbtový panel môžete totiž namontovať do bočníc priamo, pomocou dvoch skrutiek. Paráda, ušetrený ďalší čas. A odpadá tým aj starosť s nedoručenými alebo stratenými držiakmi. 

Týmto však zoznam predností kovania AvanTech YOU stále nekončí. Nabudúce sa zameriame na prínosy pre montáž či demontáž zásuviek. 

 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.