Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Ako získať zo zásuviek viac

Ako získať zo zásuviek viac

Ako získať zo zásuviek viac
Veľkosť potrebného úložného priestoru záleží na osobných požiadavkách. A pretože kuchyne si zaobstarávame na 15 a viac rokov, mali by sme už pri plánovaní myslieť tiež na jej využitie a usporiadanie úložného priestoru.

Pracovať v ergonomicky správne usporiadanej kuchyni je totiž omnoho jednoduchšie. Šetríte čas, nenabeháte sa a práca vám pôjde plynule od ruky.

Prehľad a poriadok je základ

V moderných kuchyniach potrebujeme pri práci dokonalý prehľad o surovinách, riadoch a pomôckach pri varení. K tomu nám pomôžu dômyselné organizéry a systémy pre členenie priestoru v zásuvkách. Udržia poriadok v zásuvkách a práca v kuchyni sa stane zábavou. V kuchyni bude poriadok a tiež napríklad vykladanie riadu z umývačky bude omnoho jednoduchšie.

Pár tipov pre vás

Do nízkych zásuviek hneď pod pracovnou doskou ukladáme jedálenské príbory, nože, otvárače, pre ktoré používame

príborníky. Najjednoduchším variantom usporiadania sú klasické plastové vložky do zásuviek, ktoré sú u nás k dispozícii v rôznych rozmeroch a farbách – od bielej, sivej až po antracitovú alebo čiernu.

Strong príborník, biely (Strong)                             Separado príborník,antracit(Agoform)

 

Môžete ich doplniť o horizontálne priečky, ktoré dlhé priehradky predelia a vytvoria priestor pre ukladanie menších vecí.

Move príborník, antracit (Agoform)                 Move posuvné delenie, antracit (Agoform)

 

OrgaTray príborník (Hettich                                              Kristall softTouch (Agoform)

 

Hľadáte niečo osobitejšie? Zvoľte kombináciu misiek a priehradiek a poskladajte si vlastnú zostavu. Vďaka variabilite ju môžete kedykoľvek upraviť tak, ako práve potrebujete.

Priečny deliaci prvok ORGA-LINE (Blum)     Samostatné súpravy misek ORGA-LINE (Blum)

 

Inštalujte si vnútorné členenie například dodatočne do hotového nábytku. Rámčeky, príborníky alebo priečne delenia môžete nastavovať ako potrebujete. Oceníte to nielen v kuchyni.

Tip do šatne, AMBIA-LINE oceľ (Blum)     Tip do predsiene, AMBIA-LINE drevo (Blum)

 

Drevené vklady do zásuviek Rockenhausen (Kesseböhmer)

 

Vďaka praktickým pomocníkom ako sú držiaky nožov, tanierov, stojančeky na koreničky alebo rezačky fóliou vám každý pohyb sadne do ruky.

Príslušenstvo OrgaTray (Hettich                              Príslušenstvo ORGA-LINE (Blum)

 

K dokonalému prehľadu v zásuvkách ste zase o krok bližšie. Urobte si prácu v kuchyni zábavnejšou. Vnútorné členenie pre zásuvky  LEGRABOX (systém AMBIA-LINE) a pre zásuvky TANDEMBOX, MOVENTO a TANDEM (systém ORGA-LINE) máme teraz dostupné skladom k okamžitému odberu.

Chcem si prezrieť ponuku TU