A je to tu! | Všetko pre výrobu nábytku.
Vážení zákazníci, objednávky tovaru sú možné iba pre registrovaných (firemných) zákazníkov. Ďakujeme za pochopenie.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
A je to tu!

A je to tu!

A je to tu!
V posledných troch týždňoch ste s nami počítali …3 – 2 – 1. A je to tu, je na čase sľuby plniť. V tomto týždni začíname s distribúciou nového katalógu kovania.

Dostane sa k vám buď osobným odovzdaním, prípadne s dodávkou kovania z centrálneho skladu. Všetko prebehne celkom automaticky, vy nemusíte spraviť  nič viac, iba sa tešiť na:

  • 1425 strán obsahu
  • viac než 23.000 objednávacích  kódov 
  • sortiment prehľadne rozdelený do 15 kapitol
  • niekoľko desiatok produktových noviniek
  • zošit s výberom slúži ako mapa k veľkému  katalógu

Niektoré novinky sme vám bližšie predstavili už v minulých týždňoch. S ďalšími vás budeme postupne zoznamovať. Stačí sledovať  náš web, portál Démos24plus alebo Facebookový profil. Na www.demos-trade.com a v aplikácií pre chytré telefóny nájdete pdf verziu. Výhľadovo bude pdf verzia upravená i pre možnosť prekliku rovno na portál.

Samozrejme katalóg nie je len  o novinkách. Nájdete v ňom i svoje obľúbené položky, ktoré sa v čase overili . Nechýba kovanie  firmy Blum, Hettich, Kesseböhmer, Vibo, Italiana Ferramenta a samozrejme naše značky Strong a Tulip. Viac priestoru dostali výrobky firiem Gröhe, Pötker, Agoform.

Katalóg kovania sa už pred časom stal dôležitým pomocníkom pre vás, našich zákazníkov a inšpiráciou  pre našu konkurenciu. Veríme, že tomu tak bude i naďalej.