35 rokov skúseností | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
35 rokov skúseností

35 rokov skúseností

35 rokov skúseností
Vzhľadom na históriu výroby nábytku nie je 35 rokov až taká dlhá doba. Ak sa niekomu podarí v takomto relatívne krátkom čase zaradiť medzi špičku v odvetví, je to dobrý dôvod, prečo sa o neho zaujímať. Rakúskeho výrobcu kovaní KNAPP by ste rozhodne nemali prehliadnuť.

Firmu zaoberajúcu sa výrobou spojovacieho kovania na nábytok založil pred tridsiatimi piatimi rokmi Friedrich Knapp. Sortiment následne rozšíril o komponenty na spájanie schodísk, drevených  konštrukcií a o ďalšie stolárske a tesárske výrobky. Dnes patria kovania KNAPP bez preháňania k tomu najlepšiemu, čo trh ponúka, a my v spoločnosti Démos sme radi, že vám ako exkluzívny partner môžeme jej výrobky predstaviť. 

Praktické spoje 

Začnime lamelami. Ocení ich každý výrobca, ktorý hľadá pevný spoj s minimálnou prácnosťou.  

Ak si vyberiete lamely KNAPP, nepotrebujete žiadne špeciálne náradie, v skutočnosti vám postačí klasická uhlová brúska. Väčšinu ponúkaných lamiel nie je potrebné ani lepiť. Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru sa samy „zahryznú" do materiálu. Niektoré modely sa dajú dokonca znova rozpojiť. V ponuke Démos nájdete nové lamely SUNNY, SILVER, CHAMP, METAL a FAST

Ak sa zaoberáte výrobou schodísk alebo obkladov, určite vás zaujmú konektory UNO a DUO. Tieto spoje sú jednoduché, dostatočne pevné a rozoberateľné. Model DUO využijete aj na spojenie rámu postele. UNO je vhodný na zavesenie obkladu alebo napríklad na vysoký sokel podlahy. Je ľahko rozoberateľný a istiaca  spona môže zabrániť nechcenému vysunutiu. 

Pevnosť dvojdielneho uzamykacieho kolíka 

Rýchle, presné a pevné spojenie korpusu zaistí systém QUICK-SET. Ide o kovové ťahadlo, veľmi podobné klasickým ťahadlám v excentroch, a plastový protikus, do ktorého sa ťahadlo narazí. Pre lepšiu predstavu – funguje to tak, akoby ste spojili ťahadlá excentrov a narazili ich do otvoru pre kolík, kde sa pevne a nerozoberateľne zafixujú. 

Medzi ďalšie novinky v našej ponuke patrí aj spojovací systém KLICKktorý umožňuje  jednoduchú montáž ozdobných prvkov, prípadne prepojenie dvoch dielov v nenamáhanom  spoji. Ďalej sú to plastové kolíky vynikajúce na vonkajšie použitie alebo na spojenie kompaktných dosiek.

Tým však zoznam produktov spoločnosti KNAPP, ktoré by nemali uniknúť vašej pozornosti, nekončí. 

Všetky nájdete v letáku na našej webovej stránke alebo v aplikácii pre smartfóny. 

Vyskúšajte niektorý z výrobkov KNAPP a my budeme veľmi radi, ak sa s nami podelíte o svoje skúsenosti! 

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.