Dokonalá dostupnosť, dokonalý vzhľad | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Dokonalá dostupnosť, dokonalý vzhľad

Dokonalá dostupnosť, dokonalý vzhľad

Dokonalá dostupnosť, dokonalý vzhľad
Keď bude váš nábytok krásny a funkčný, tak sa budete doma cítiť … ako doma. Predstavujú sa vám hviezdy, ktoré sú na to stvorené.

REHAU Flipdoor Piano, matná/korpus čierny 900/780 mm – 457358 

Začnem trošku obšírnejšie. Téma, ako otvárať horné skrinky je široká, zaujímavá a obšírna. Možností je veľa a všetky majú svoje plusy a mínusy. Závesy, výklopy, posuvné dvere, rolety, bezpečnosť, otvorený priestor okolo skrinky, dostupnosť jej vnútorného vybavenia, výška skrinky, jej finálny vzhľad. A zrovna posledný zmieňovaný bod je najdôležitejší. Tak sme sa postupne dostali až ku mne – Flipdoor. Kompletná skrinka s roletovými dvierkami bez viditeľného mechanizmu pre zdvíhanie. Čelnú, pohľadovú plochu mám z Rauvisio crystal – materiál, ktorý sa za chvíľu predstaví sám. Roletové dvierka sa zdvíhajú mechanicky, rovnako tak sa zatvárajú. Keď som otvorená, nevidíte žiadny vodiaci mechanizmus, profily. Nič nenarušuje čistý vzhľad skrinky. Dostupná som v 3 farbách (biela, čierna, sivá) a v dvoch povrchových úpravách ˇmat, lesk). Patrím všade, kde chcete čistý, elegantný a minimalistický vzhľad nábytku.

RC SLIM V2778 Magnet Bianco HG 2800/1250/4,2 mm – 304061 

Radi by ste využili sklo v návrhu nábytku, ale máte strach z jeho krehkosti, váhy a náročnosti jeho spracovania? Práve preto som tu ja! Imitácia skla od REHAU Rauvisio Crystal. Plast, ktorý dokonale imituje sklo. Práve preto, že som plast, som jednoduchý na spracovanie a opracovanie. Nie je jednoduché ma rozbiť. A váha? Tá je zanedbateľná. Môžete ma potom použiť všade tam, kde by bolo sklo rizikové. Čelné plochy nábytku, obkladové panely, zadné panely. Tu ale pozor, nie som vhodný tam, kde sa počíta s vysokou teplotou (napríklad za varnou doskou). Magnet bianco sa nevolám náhodne. Okrem toho, že imitujem biele sklo, mám naviac vlastnosť, ktorú sklo mať nikdy nebude – som magnetický. Môžete na mňa písať odkazy a prichytávať lístočky s poznámkami. Som tak nielen elegantný, ale aj praktický.

Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.