Betónová doska s nohami | Všetko pre výrobu nábytku.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty
Betónová doska s nohami

Betónová doska s nohami

Betónová doska s nohami
V súčasných interiéroch už nejakú dobu kraľuje betón. Materiál tvárny a veľmi pevný. Tak prečo ho nevyužiť na dosku písacieho stola?

DTDL SM´art Paraná RIO – 406548 

No tak dobre, nie je betón ako betón. A aj keď som vďaka kvalite nosnej drevotriesky (600-750 kg/m³) ťažšia, ako betón (2000-2500 kg/m³) ťažká nie som. Aj preto ho v interiéry dokážem veľmi dobre nahradiť. Napríklad ako obkladový panel, alebo ako materiál na výrobu skriniek, prípadne ako doska pre pracovný stôl. Možností pre moje využitie je mnoho. Kvalitné na mne nie je len jadro, ale aj moja samotná laminácia je tvrdšia než u bežného DTDL a znesiem tak väčšiu mechanickú záťaž. V podstate ako skutočný betón. A keď už sa bavíme o stolovej doske, moderný kancelársky stôl by sa mal hýbať. Hore, dole, aby sme mohli pri práci nielen sedieť, ale aj stáť a uľaviť tak záťaži chrbtice. A mňa, pokiaľ zo mňa bude stolová doska, ľahko zdvihne podnož Strong. Zoznámte sa ....

Elektricky staviteľná stolová podnož Strong – 392524 

Áno, je to tak. Z mnohých štúdií vyplýva, že striedanie práce v sede a v stoji je nutné. Predídete tak mnohým zdravotným problémom (bolesti chrbtice, syndróm karpálneho tunela ...). Postaviť sa môžete aj pri klasickom stole, ale komu by sa chcelo pracovať v predklone? Preto som tu ja, polohovacia podnož. Dokážem zdvihnúť aj betónovú dosku o váhe 120 kg zo základne výšky 625 mm do 1280 mm. Dĺžka stolovej dosky môže byť až 1800 mm a jej šírka 800 mm. Dokážem si zapamätať 4 polohy, medzi ktorými môžete prepínať. Pozor, možnosť nastavenia výšky pracovnej plochy nie je zaujímavá len pre striedanie sedenia a státia, ale je dobrá aj v prípade, že sa za jedným stolom strieda viac, rôzne vysokých pracovníkov, ale stôl rastie s jeho užívateľom. Okrem čiernej farby som k dispozícii ešte v striebornej a bielej. V rovnom a rohovom prevedení.