CETRIS PROFIL LASUR drevo 10mm | Démos trade, s.r.o.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty

CETRIS PROFIL LASUR drevo 10mm

Kód sortimentu 305469
Obrázky sú len ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnosti. Parametre skutočného vyhotovenia sú obsiahnuté v názve a popise produktu.
Základná cena za m²
67,7877 EUR 81,3452 EUR s DPH
> O Na objednávku
Kúpiť
Poslať odkaz na e-mail
Značka
Cetris
Kód skupiny
20900104
Jednotka (MJ)
Rozbaliteľnosť
0,01 m²
Balenie
50 m²
Popis a parametre

CETRIS® PROFIL LASUR je cementotriesková doska s reliéfom (hr. 10 alebo 12 mm, ktorej povrch tvorí reliéf imitujuci strukturu dreva alebo bridlice) osetrena základnym pigmentovaným podnáterom a finálnym lazurovacím prefarbenym lakom v odtienoch podla vzorkovnika. Povrchová úprava lazurovacím lakom nevytvara jednotný a jednoliaty vzhlad. Základny rozmer dosky je 3 350 x 1 250 mm. Poskytované služby su rovnake ako u dosiek CETRIS® BASIC. dosky CETRIS® LASUR sa používaju predovsetkym ako fasádne obkladové dosky v exteriéroch. Rubová strana je osetrena ochranným základnym náterom, ktorý nemá pravidelnu strukturu, vzhlad a dostatečnu kryvost . Náter nemá specifikovaný farebny odtien, požiadavka na provedenie v bielom alebo transparentnom odtieni musí být vopred uvedena v objednávke.

objednávková výroba od minimálneho objemu 50m2. ľubovoľné formáty v maximálnej veľkosti 3350/1250mm! Termín dodania 2 - 4 mesiace podla aktuálnej vytaženosti výrobcu.

Parametre

Parameter Hodnota
Hrúbka materiálu (mm) 10
Nosná doska Cetris
Povrch Drevo Lasura
Prevedenie staveb. mat. Rovná hrana
Vlastnosť materiálu A2
Tento web používa súbory cookies k poskytovaniu služieb, personalizácií reklám a k analýze návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.