CETRIS LASUR hr. 10mm | Všetko pre výrobu nábytku.
Vážení zákazníci, všetky naše prevádzky ostávajú otvorené len pre registrovaných veľkoobchodných partnerov, ktorí musia mať pri vstupe nasadený respirátor FFP2. Pre objednávanie tovaru prosím uprednostnite portál Démos24plus. Ďakujeme za pochopenie.
Skryť sortiment Sortiment
Kontakty

CETRIS LASUR hr. 10mm

Kód sortimentu 305481
Obrázky sú len ilustračné a nemusia zodpovedať skutočnosti. Parametre skutočného vyhotovenia sú obsiahnuté v názve a popise produktu.
Značka
Cetris
Kód skupiny
20900104
Jednotka (MJ)
Rozbaliteľnosť
0,01 m²
Balenie
50 m²
Základná cena za m²
47,5565 EUR 57,0678 EUR s DPH
> O Na objednávku
Poslať odkaz na e-mail
Popis a parametre

CETRIS® LASUR je cementotriesková doska hr. 10 - 32 mm s hladkým povrchom osetrena základnym pigmentovaným podnáterom a finálnym lazurovacím prefarbenym lakom v odtienoch podla vzorkovnika. Povrchová úprava lazurovacím lakom nevytvára jednotný a jednoliaty vzhlad. Základny rozmer dosky je 3 350 x 1 250 mm. Poskytované služby su rovnake ako u dosiek CETRIS® BASIC. dosky CETRIS® LASUR sa používaju predovsetkym ako fasádne obkladové dosky v exteriéroch. Rubová strana cementotrieskových dosiek CETRIS® LASUR je osetrena ochranným základnym náterom, ktorý nemá pravidelnu strukturu, vzhlad a dostatocnu kryvost . Náter nemá specifikovaný farebny odtien, požiadavka na provedenei v bielom alebo transparentnom odtieni musí být vopred uvedena v objednávke.

objednávková výroba od minimálneho objemu 50m2. ľubovoľné formáty v maximálnej veľkosti 3350/1250mm! Termín dodania 2 - 4 mesiace podla aktuálnej vytaženosti výrobcu.

Parametre

Parameter Hodnota
Hrúbka materiálu (mm) 10
Nosná doska Cetris
Povrch Lasura
Prevedenie staveb. mat. Rovná hrana
Vlastnosť materiálu A2