Hľadať
CZ SK PL EN HU

PODPORA ZÁKAZNÍKOM

 

Podpora Vám, našim zákazníkom v sebe zahŕňa najmenej 13 položiek, od našich stránok www.demos-trade.sk a portálu Demos24Plus (ONLINE PREDAJ), cez produktových a obchodných manažérov, zákaznícke centrum a zákaznícky servis na pobočkách, vrátane vzorkovní materiálov, seminárov, vzorkovníkov, katalógov, exkluzívnych produktov, certifikátov, montážnych návodov.... atď. Pre Váš rast neváhajte využiť našu obchodnú a sortimentnú podporu uvedenú nižšie. Urýchlite, spresnite svoju prácu a budete stále zákazníkovi rovnocenným partnerom.

Produktoví manažéri - poradenstvo

Zriadili sme pre Vás linku Produktové poradenstvo - sortiment kovania - Tel.: 0800 004 206 , kde sú produktoví manažéri pripravení odpovedať na Vaše otázky týkajúce sa technického riešenia, poradenstva, alebo tiež k vybaveniu Vašich nadštandardných požiadaviek. Pre informácie o plošných - doskových materiáloch volajte Zákaznícke centrum Tel.: 0800 004 206.  

Vyškolené zákaznícke centrum, prevádzky

Naše Zákaznícke centrum – kovanie je pripravené prijímať vaše objednávky nábytkového kovania a zodpovedať otázky ohľadom dodacích termínov, podmienok a vybaví vašu objednávku od A do Z. Rovnakú službu vám poskytnú predajcovia na našej prevádzke v Žiline. V odborných produktových znalostiach prechádzajú neustálym doškoľovaním v procese „Produktové školenie zamestnancov“, ktoré prebieha niekoľkokrát do roka. 

Obchodní manažéri 

Všetky regióny, ktoré obchodne obsluhujeme, sú pokryté sieťou obchodných zástupcov. Ich náplňou práce je predovšetkým starostlivosť o zákazníka, ako je dojednanie a nastavenie obchodných podmienok, spracovanie ponúk, riešenie špeciálnych požiadaviek zákazníka.  

Návody, technické listy, montážne návody

Predávame jednak sortiment, ktorý nie je príliš náročný na požiadavky na návody a doplňujúce informácie k použitiu, tak sortiment, ktorý je technicky zložitejší, a vyžaduje podrobné informácie, ako s ním pracovať, prípadne, ako si vybrať ten správny typ. Z toho dôvodu sa snažíme všetky tieto požadované informácie umiestňovať na náš portál Démos24Plus do prílohy k danému sortimentu (nájdete ich pod fotkou v detaile sortimentu).

Produktové dni (Semináre)

Pravidelne usporadúvame akcie pre zákazníkov – s informáciami o novinkách. Pozývame k účasti zástupcov našich dodávateľov, aby informovali o novinkách a na reálnych vzorkách predviedli svoje produkty a prácu s nimi, vrátane praktických doporučení. Na seminároch Vás zoznamujeme s aktuálnymi vzorkovníkmi, katalógmi s možnosťou objednávky aktuálnych verzií. Akcie sú väčšinou spojené s pohostením a darčekom pre zákazníkov. Pre zákazníkov, ktorí sa zmienenej akcie nemôžu zúčastniť, pripravujeme krátke zhrnutie, ktoré umiestňujeme na našej webovej stránke, prípadne ich informujeme direkt mailami.

Vzorkovne

Na Slovensku má v súčasnosti Demos trade, s.r.o., celkom 8 prevádzok. Všetky sú vybavené základnými vzorkovníkmi, výstavkami a ďaľšími prostriedkami na podporu predaja, ktoré uľahčujú objednávanie sortimentu.
 

 

Vzorky a vzorkovníky

Ponúkame k predaju, príp. bezplatnému odberu vzorkovníky predávaných materiálov, ktoré uľahčujú výber zo širokej škály dekorov plošných materiálov a hrán. Pri vybranom sortimente kovania ponúkame vzorky k odskúšaniu, podľa dohody s obchodným manažérom.  

Katalógy a zošity

Vydávame vlastné katalógy s ponúkaným sortimentom. V oblasti kovania je to predovšetkým veľký Katalóg kovania, ktorý aktualizujeme a vydávame v niekoľkých jazykových mutáciách približne každé dva roky. K niektorým produktovým skupinám vydávame zvláštne zošity, aby ste mali informácie o novom sortimente i v dobe medzi vydaním katalógu. Katalógy môžete objednávať s tovarom, stálym zákazníkom ich ponúkame zadarmo.

Sortiment - rozširovanie

Na základe požiadaviek zo spracovateľského trhu a na odporúčanie našich dodávateľov mapujúcich európske trendy, neustále zaradzujeme do ponuky nové položky. Tím pracovníkov, ktorí sa na procese zavádzania sortimentu v našej spoločnosti podieľajú, pravidelne navštevujú veľtrhy so zameraním na bývanie po celom svete, aby nadobudnutých znalostí využili pri svojej práci, a priniesli vám tak ponuku, ktorá môže vyhovovať všetkým vašim požiadavkám.

Produktové značky Strong, Tulip

Spoločnosť Démos trade je vlastníkom produktových značiek Strong a Tulip. Značka Strong zahŕňa spojovacie prvky nábytku zabezpečujúce vzájomné pohyby jednotlivých častí. Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou za prijateľné ceny. Pod touto značkou vám môžeme predstaviť základnú radu nábytkových závesov, zámkov, výsuvov, rovnako ako dverové kovanie. Tulip = elegantná rada výrobkov, dodávajúcich vášmu nábytku harmonický vzhľad v širokej škále možností. Ide zvlášť o úchytky a vešiaky moderného i klasického prevedenia.

Objednávkový tovar – podľa požiadaviek

Skladom vedieme tisícky položiek, ďalšie položky vedieme na objednávku. Produktoví manažéri sú pripravení vybaviť i nadštandardné požiadavky, a využiť tak kontaktov s dodávateľmi po celom svete. Zadajte svoju požiadavku na druh, použitie, množstvo a dodací termín a ostatné nechajte na nás.

Produktová exkluzivita

Spolupracujeme s radou dodávateľov, ktorí pre nás pripravujú ponuku exkluzívne, ktorú na danom trhu neponúka nikto iný . Rovnako i my sme schopní zaistiť na základe kvalitnej spolupráce so zákazníkom exkluzívnu ponuku len pre neho a garantovať tak, že ju v danom regióne nebude mať iný zákazník. Všetko je otázkou dohody a dlhodobej spolupráce so zákazníkom.

Objednávky marketingovej podpory na portály Démos24Plus

Rovnako ako tovar si môžete na našom portáli objednať i prostriedky na podporu predaja jednotlivých skupín tovar (vzorkovníky, katalógy, produktové zošity).
Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016