Hľadať
CZ SK PL EN HU

ONLINE PREDAJ - portál Démos24Plus

 

Pripravili sme pre Vás, našich zákazníkov, na mieru šitý Démos24Plus - ONLINE PREDAJ. Nižšie uvádzame niektoré z jeho výhod. Využite jednoduchý, lacný, časovo úsporný spôsob nákupu a online prístupu k informáciám 24 hodín denne. Registrácia tu..

 

Výhody portálu Démos24Plus

  • možnosť vytvorenia a sledovania objednávky
  • aktuálny cenník s partnerskými zľavami
  • dostupnosť 24 hodín
  • on-line aplikácie
  • prehľad akcií, noviniek
  • možnosť kalkulácie Vašich zákaziek

Katalóg

Vyhľadávanie sortimentu možno uskutočniť cez kód sortimentu, príp. zadaním názvu do vyhľadávacieho poľa. Sortiment nesie informácie tiež o spôsobe dodania (skladom alebo na objednávku, s uvedením dodacích lehôt), rozbaliteľnosť (minimálne objednávanom množstve), veľkosti balenia (príp. zľavy za balenie). 

Máte možnosť zistiť si vašu partnerskú cenu (podľa nastavených obchodných podmienok), v prílohe sortimentu nájdete rôzne dokumenty ako montážne návody, príp. certifikáty. V detaile sortimentu si môžete pozrieť foto, príp. technický nákres. 

Cenníky

V menu Cenníky máte možnosť exportu alebo tlače partnerských cenníkov, a to i na vybrané skupiny sortimentu, príp. podľa spôsobu dodania (skladom, na objednávku). 

Objednávky

 V záhlaví si tvoríte podmienky objednávky z výberu podľa nastavenia: 
  • požadovaný dátum dodania, forma úhrady, spôsob dopravy, príp. miesto dodania
  • pri jednotlivých položkách máte možnosť meniť spôsob dodania, príp. vložiť poznámku pre operátora, ktorý bude objednávku spracovávať. Zároveň vidíte i informácie o stave objednávky
  • množstvo a skutočná doba dodania a informácie, či sa vychystáva alebo už bolo expedované, príp. objednané u dodávateľa (pokiaľ nebolo požadované množstvo skladom)
 
Všetky objednávky a položky objednávok sa automaticky aktualizujú na základe zmien v našom informačnom systéme. Môžete teda celý priebeh práce s vašou objednávkou sledovať. O priebehu spracovania objednávky budete tiež informovaní e-mailovými správami, ktoré vám budú automaticky zasielané pri zmene v objednávke. Históriu objednávok a dodacích listov môžete sledovať v archíve.
 
Vstúpte na portál Démos24PlusPORTÁL DEMOS 24 PLUS
Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016