Hľadať
CZ SK PL EN HU

SLUŽBY

Spoločnosť Demos trade, s.r.o. Žilina okrem poskytovania kvalitného veľkopredajného servisu a pestrej ponuky zahraničných trendových noviniek pre bytových architektov a designerov, uskutočňuje radu servisných služieb pre svojich odberateľov napr.: on-line predaj ( Portál 24) cez internet, poradenstvo , vrátane vzdelávacích programov, podporu predaja, partnerské bonusové programy, zásielkový servis, rezanie a olepovanie dielcov... atd. Prehľad a charakter služieb je uvedený nižšie na stránke.PLATBA
KARTOU

Platba kartou na prevádzkach.

Na takto označených prevádzkach môžete tovar nakupovať aj prostredníctvom platobnej karty.
Pripravili sme pre Vás, našich zákazníkov na mieru šitý portál Demos24Plus ( ONLINE PREDAJ ), kde je možné 24 hodín denne, bez ohľadu na sviatky a víkendy zadávať a sledovať svoje objednávky. Pri splnení pravidiel objednávky a pokiaľ to technické podmienky dovolia, doručíme tovar do 24 hodín (v pracovné dni) od objednania. K dispozícií sú cenníky s Vašimi partnerskými zľavami, prehľad o skladovej dostupnosti tovaru, môžete vytvárať cenové kalkulácie Vašich zákaziek,... atď. Viac o výhodách Vášho zákazníckeho portálu nájdete tu alebo sa zaregistrujte na ONLINE PREDAJ a všetko si vyskúšajte.
Viac tu..

Podpora Vám, našim zákazníkom v sebe zahŕňa najmenej 13 položiek, od našich stránok www.demos-trade.sk a Demos24Plus (ONLINE PRODEJ), cez produktových a obchodných manažérov, zákaznícke centrum a zákaznícky servis na pobočkách, vrátane vzoriek materiálov, seminárov, vzorkovníkov, katalógov, exkluzívnych produktov, certifikátov, montážnych návodov.... atď. Pre Váš rast neváhajte využiť našu obchodnú a sortimentnú podporu uvedenú nižšie. Urýchlite, spresnite svoju prácu a budete stále zákazníkovi rovnocenným partnerom.
Viac tu...

Zakúpený materiál môžete nechať jednoducho naformátovať a olepiť hranami. Získate tak profesionálne spracovaný dielec pomocou najmodernejších technológií. Ušetríte mnoho času, ktorý môžete venovať ďalším zákazkám. A to je predsa to najdôležitejšie. 
Viac tu...

Pre každého nášho zákazníka sme pripravili bohatý bonusový program.
Viac tu...

Pokiaľ si u nás objednáte tovar, máte niekoľko možností odberu. Môžete si odviesť tovar sami alebo využiť zásielkový predaj.  
Viac tu...

Na Slovensku má v súčasnosti Demos trade, s.r.o., celkom 8 prevádzok. Všetky sú vybavené základnými vzorkovníkmi, výstavkami a ďaľšími prostriedkami na podporu predaja, ktoré uľahčujú objednávanie sortimentu. Viac tu...

V tejto sekcii nájdete ďalšie zo služieb, ktoré naši zákazníci radi využívajú. Viac tu...

 

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016