Hľadať
CZ SK PL EN HU
PLOŠNÝ MATERIÁL/Kuchynské dvierka

KUCHYNSKÉ DVIERKA

Nosným materiálom kuchynských dvierok je surová MDF doska, či biodoska, povrchovo upravená lakmi, moridlami či PVC fóliou. Postupným rozširovaním sortimentu, inováciami od výrobcov sme schopný vám ponúknuť rozsiahly sortiment tvarov dvierok, druhov fólií a frézovania dvierok. V neposlednej rade širokú škálu rozmerov dvierok vrátane výroby podľa individuálnych požiadavkou zákazníkov. Všetká výroba prebieha objednávkovo na základe objednávok odberateľov. Výroba dvierok je možná od niekoľkých kusov maloodberateľa až po dodávky komponentov rádovo v tisíckach kusov od veľkých odberateľov - výrobcov nábytku i obchodných firiem.

 Kuchynské dvierka Grena, Kuchynské dvierka Trachea, Kuchynské dvierka Hefas    Kuchynské dvierka Grena, Kuchynské dvierka Trachea, Kuchynské dvierka Hefas    Kuchynské dvierka Grena, Kuchynské dvierka Trachea, Kuchynské dvierka Hefas


Popis výrobkov dvierok

  • Fóliované dvierka: frézovaná MDF doska na ktorej je za tepla zalisovaná PVC fólia. Každý z výrobcov má iné tvary dvierok i fólie
  • Masívne dvierka: frézovaná biodoska ktorá je lepená z 3 vrstiev a tým sa zabráni jej ohýbaniu a krúteniu. Na konci jej opracovania dochádza k moreniu a lakovaniu.
  • Lakované dvierka: frézovaná MDF doska ktorá je následne lakovaná

Kuchynské dvierka ponúkame od týchto firiem

  • Hotová dvierka Démos
  • Intermob - MDF fóliované dvierka
  • Trachea - MDF fóliované dvierka
  • Grena - MDF fóliované dvierka

Pre objednanie tovaru kliknite tu

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016