Hľadať
CZ SK PL EN HU
PLOŠNÝ MATERIÁL/Lesklé dosky

LESKLÉ MATERIÁLY SENOSAN, PFLEIDERER (THERMOPAL), EGGER, KRONOSPAN

Ponúkame niekoľko variantov lesku, k tomu aj niekoľko variantov tvrdosti týchto materiálov. V prípade, že budete chcieť používať lesklý materiál, vždy si musíte povedať ako má byť lesklý a do akého zaťaženia príde (frekvencia otvárania a pohyb osôb), pre každú realizáciu je vhodný iný produkt..

Rozdelenie lesklých materiálov podľa jednotlivých požiadaviek zákazníka

(1 – najlepšia kvalita a odolnosť, cena najnižšia; 5 – najhoršia kvalita a odolnosť, cena najvyššia)

přehled lesklých desek démosAko je zrejmé z priloženého obrázku, každý materiál je silný v inej oblasti. Na druhej strane nie je takmer žiadna realizácia, ktorú by sme v tejto širokej ponuke nedokázali uspokojiť!
Ako je zrejmé z popisu vyššie, ponuka je veľmi široká a tvorca nábytku je limitovaný najviac svojou fantáziou, pretože produkty sú pripravené plniť všetky požiadavky, ktoré sú na ne kladené.
.

  • lesklé dosky Senosan a Senosan scratch resistant - lesklý materiál z akrylátu a MDF dosky, najvyšší lesk, určený pre čelné plochy nábytku (dvierka)
  • lesklé dosky Pfleiderer (Thermopal) - lesklý materiál z HPL laminátu a DTD dosky (možno objednávať aj na iných nosičoch), vysoká tvrdosť, určený pre čelné plochy, ideálne pre vyššie zaťaženie nábytku, verejné priestranstvá atď.  
  • lesklé dosky Egger - lesklý materiál lamino dosky Egger so štruktúrou ST30, ideálne použitie pre korpusové časti nábytku, nižšia cena aj lesk
  • lesklé dosky Kronospan -  lesklý materiál lamino dosky Kronospan so štruktúrou MG, ideálne použitie pre korpusové časti nábytku, nižšia cena aj lesk - Démos trade, a.s. - CZ
  • lesklé dosky Pfleiderer (Thermopal) lesklý materiál lamino dosky so štruktúrou HG

V súčasnej dobe ponúkajú výrobcovia doskového materiálu veľké množstvo nových štruktúr, dekorov a všeobecne nových a zaujímavých materiálov. Sú však štruktúry, ktoré sú v rámci ponuky už veľa rokov a určite aj v budúcnosti budú patriť medzi obľúbené. K takým štruktúram bezpochyby patrí lesk. Lesk je vďačná téma, ponúka široké možnosti, je veľa druhov a typov materiálov aj spôsobov ako ich spracovávať. Prečo ale hovoriť o leskoch ako o niečom novom? Dôvodom je najmä vývoj v rámci jednotlivých produktov. Démos trade sa snaží svojim zákazníkom ponúkať vždy čo najširšiu základňu produktov. To je určite výhoda pre tých, ktorí sú schopní pracovať s tak širokou ponukou a vybrať ten správny produkt na konkrétnu zákazku. Bohužiaľ, veľmi často sa stáva, že zákazník pod ťarchou finančných nákladov zvolí produkt, ktorý sa svojimi vlastnosťami príliš nehodí k danej realizácii. Inokedy to nie je ani záležitosť financií, ale samotná neznalosť. Cieľom tejto prezentácie je ponúknuť Vám čo najucelenejší pohľad na aktuálnu ponuku lesklých materiálov vo firme Démos trade, s.r o. a pomôcť Vám vyhnúť sa prípadným chybám pri voľbe materiálu. Ako doplnok je pripravené krátke predstavenie novej štruktúry MATT od firiem PfleidererThermopal a Westag&Getalit
.

 
Pre objednanie tovaru kliknite tu

 

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016