Hľadať
CZ SK PL EN HU
O SPOLOČNOSTI/O spoločnosti

O SPOLOČNOSTI

Slovo riaditel'a

Vážení obchodní priatelia,

Spoločnosť Démos trade, s.r.o. Žilina vznikla na začiatku roku 2006 a je dcérskou spoločnosťou Démos trade, a.s. so sídlom v Ostrave.

Obchodná spoločnosť Démos trade, a.s. pôsobí na trhu v Českej republike už od roku 1993 a jej dobré výsledky umožnili v roku 1998 transformáciu na akciovú spoločnosť, ktorá mala v Českej republike 9 pobočiek a zamestnávala 200 kvalifikovaných zamestnancov.

V roku 2008 založila druhú dcérsku spoločnosť v Poľsku - Demos Trade Sp. z o.o.

Vďaka priaznivému vývoju firmy pôsobíme od roku 2010 i na maďarskom trhu.

Od 1.1.2011 došlo k rovnocennému spojeniu spol. Démos Trade a.s. so spoločnosťou NÁBYTEK SERVIS a.s., kde vznikla nová nástupnícka spoločnosť Demos Trade, a.s. so sídlom v Ostrave, obratom viac ako 2mld. Kč, s viac ako 300 zamestnancami a 12 pobočkami v Českej republike. Spojili sa tak 2 silné spoločnosti zaoberajúce sa veľko a malopredajom nábytkového kovania a plošných ( doskových ) materiálov.

Na Slovensku poskytujeme našim zákazníkom ucelenú ponuku nábytkového kovania. Ponúkame kompletný a ucelený sortiment pre výrobcov nábytku, stolárske firmy, architektov a realizátorov interiérov. Naša ponuka kovania je tvorená produktmi od dodávateľov z celého sveta. Postupne v spolupráci s produktovými manažérmi dopĺňame novinky a to ako v ekonomickej, tak aj v značkovej kvalite.

Prajeme si, aby spokojnosť stálych aj nových zákazníkov neustále rástla. Preto kladieme dôraz na profesionalitu a odbornosť svojich zamestnancov, rozsiahly skladový program a ďalšie rozvíjanie elektronického obchodovania. Naším prvoradým zámerom je prehĺbenie ponuky sortimentu a pružné reagovanie na meniace sa potreby trhu. Vašu rastúcu spokojnosť by mali podporiť aj tieto stránky, ktoré Vám budú prinášať aktuálne informácie o dianí v našej firme a o našej ponuke Vám, našim zákazníkom.

Spoločnosti Démos trade, s.r.o. a všetkým našim zákazníkom prajem do budúcnosti veľa pozitívnych obchodných výsledkov a teším sa na našu spoluprácu.

Peter Pažický
konateľ Démos trade, s.r.o.
výkonný riaditeľ

Démos trade – profil firmy – Na stiahnutie TU

Pôsobíme v týchto zemiach

CZPLSKHUMapa
Zem Obchodný názov spoločnosti
ČESKÁ REPUBLIKA Démos trade, a.s. - CZ
MAĎARSKO Démos trade, a.s. - CZ
POĹSKO Demos trade, Sp. z o. o. - PL
SLOVENSKÁ REPUBLIKA Démos trade, s.r.o. - SK
Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016