Všetko pre výrobu nábytku
Všetko pre výrobu nábytku
 

O nás

24rokov na trhu!

História

Všetko začalo v roku 1993, kedy firma Démos začala svoje pôsobenie v oblasti predaja materiálov pre výrobu nábytku...


Ďalšie zaujímavosti v histórii

Management

Našu spoločnosť riadi tím skúsených manažérov. Zoznámte sa..


Prehľad managementu

Referencie

V spolupráci s obchodnou firmou Démos trade a. s. vidíme my ako výrobná firma synergiu v kvalitnom a rýchlom servise našich produktov. Démos trade a. s. ponúka zákazníkom celú škálu našich produktov.

Ing. Sylva Krechlerová
Ing. Sylva Krechlerová Executive director, KRONOSPAN CR, spol. s r.o.

Firma Démos trade je pre nás významným partnerom pre distribúciu produktov Hettich čo najširšiemu okruhu výrobcov nábytku v Českej republike aj na Slovensku. Špičkové logistické zázemie silnej firmy je dôležitým faktorom pre spoločné úspechy na trhu, ktorý kladie na dodávateľa zvyšujúce sa nároky. Pre rozvoj spolupráce je kľúčové, že vo firme Démos trade pracujú motivovaní profesionáli.

Ladislav Hein
Ladislav Hein Sales manager, Hettich ČR k.s.

Spoločnosť Deni INTERIOR plus s.r.o. ako jeden z najvýznamnejších výrobcov nábytku na mieru v Nitre spolupracuje so spoločnosťou Démos trade od svojho vzniku a môže len vysloviť maximálnu spokojnosť so službami a komplexnosťou sortimentu. Rast a vývoj tejto spoločnnosti je neuveriteľný a sme veľmi spokojní aj s prístupom pracovníkov spoločnosti Démos trade, ktorý 100% plnia naše potreby.

Marián Chovanec
Marián Chovanec Deni INTERIOR plus s.r.o,

Ako jeden z najväčších výrobcov nábytku na mieru v Nitre, oceňujeme dlhoročnú spoluprácu s firmou Demos-Trade. Sme veľmi spokojný so systémom spracovania objednávok, termínmi dodania ako aj s ich prístupom k riešeniu špecifických požiadaviek. V neposlednom rade veľmi oceňujeme polohu ich centrálneho skladu v susedstve našej firmy.

Peter Ďurina
Peter Ďurina PROMA

Vízia, misia a hodnoty spoločnosti Démos

Naším cieľom je stať sa prvou voľbou pri výbere materiálov pre výrobu nábytku ...

Sme Vám nablízku

Sieť našich prevádzok nájdete po celej Slovenskej republike.
Zobraziť všetky prevádzky