Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Zásuvkové výsuvy

ZÁSUVKOVÉ VÝSUVY

 

Zásuvkových výsuvov ponúkame niekoľko druhov. Medzi najznámejšie patrí klasické kolieskové (rolničkové) výsuvy, ktoré sa používajú predovšetkým pre klasické drevené zásuvky z laminovaných dosiek. Ďalšiu sú výsuvy guličkové, ktoré v túto chvíľu vďaka zníženým cenám a implementovanému doťahu s dotlmením klasické kolieskové (rolničkové) výsuvy čiastočne vytláčajú. Pod tretiu skupinu radíme výsuvy skryté, ktoré nijako nerušia vzhľad kuchyne, naopak ho vyzdvihujú. To bola skupina výsuvov pre drevené zásuvky. V skupine systémov s kovovými bočnicami nájdeme rovnaké systémy, majú však na viac zvýšenú časť alebo samostatnú prídavnú bočnicu, ktorá nahradzuje drevený bok. To nám prináša rýchlejšiu montáž, možnosť vyššej zaťažiteľnosti a v neposlednom rade vyššie užitkové vlastnosti s veľmi vysoko hodnoteným designem. Všetky systémy v dnešnej dobe ponúkame s implementovaným, alebo zvlášť dodávaným systémom doťahu a dotlmenia. V snahe vyhovieť čo najširšej skupine zákazníkov z radov stolárskej výroby, rozhodli sme sa ísť cestou niekoľkých rád výsuvov od vysoko kvalitných až po tie ekonomické..

V zastúpení máme najznámejšie a najkvalitnejšie výsuvné systémy pre zásuvky od firiem Blum a Hettich, cez strednú triedu závesov firmy FGV, až po vlastnú ekonomickú radu STRONG.


 

Pre objednanie tovaru kliknite tu
Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016