Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Zámky

ZÁMKY

 

Ponúkame zámky od najekonomickejších základných zásuvkových variant po vyspelé elektronické zamýkacie systémy najvyššej kategórie. Podľa použitia, materiálu dvierok a umiestnenia v korpuse sa nábytkové zámky delia:

Zásuvkové zámky

Zásuvkové zámky

Pre zamykanie zásuviek, zamykanie do boku či povaly, možnosť jednotlivých alebo združených kľúčov..Centrálne zámky

Centrálne zámky

Špecializovaný typ zámkov pre kontajnery. Centrálne zamykanie všetkých zásuviek v rámci jedného korpusu. U pokročilejších typov zamedzenie otvoreniu všetkých zásuviek naraz, dá sa otvoriť iba jedna pre zvýšenie bezpečnosti (ochrana proti prehnutiu korpusu).


Skriňové (dverové) zámky

Skriňové (dverové) zámky

Pre uzamykanie veľkých dverných krídiel (šatníkové skrine..) Tu nájdeme zámky rozvorové (použitie pre1 a 2 krídla, u 2 krídiel nutná "klapačka") a trojcestné (pre 2 krídla bez "klapačky").

Rôzne druhy zámkov na 1 alebo 2 sklenené krídla, pre posuvné sklá, roletový (žalúziový) zámok, nábytkové zástrče

Zámky ostatné

Rôzne druhy zámkov na 1 alebo 2 sklenené krídla, pre posuvné sklá, roletový (žalúziový) zámok, nábytkové zástrče....

nábytkové zástrče


Zámky Lehmann

Prichádzame na trh s nemeckou značkou LEHMANN, ktorý je najväčším výrobcom na európskom trhu a špecializuje sa iba na výrobu zámkov. Vďaka tomu dokáže ponúknuť široký sortiment od základných typov zámkov až po elektronické systémy EP 200, vďaka ktorým dokážete ovládať všetky zámky vo vašej kancelárií jedným diaľkovým ovládačom. Zároveň sa firma LEHMANN radí kvalitou svojich zámkov na špičku vo svojom obore.

logo lehmannPonúka široké možnosti od rôznych výmenných vložiek bez kombinácií (šatne atď..), cez rovnaké výmenné vložky bez kombinácií ( rovnaký kľúč ku všetkým skrinkám v rodinnom dome) po presné zostavy výmenných vložiek (3 kancelárie, rovnaké zámky avšak v každej kancelárií iný kľúč) K všetkým týmto možnostiam sa dá použiť generálny kľúč (dajú sa ním otvoriť všetky zámky rovnakého typu) a montážny kľúč (pre vytiahnutie výmennej vložky, iba za predpokladu že je zámok odomknutý).

Zámky STRONG

logo Strong značka nábytkových zámkůNaša vlastná rada zámkov, výhodný pomer cena/kvalita. Priemer vŕtania 19 mm -skladom 5 typov, nevyrába sa na generálny a združený kľúč.Naše vlastní řada zámků,Zámky HETTICH

logo hettichŠiroký sortiment zámkov a vložiek od významného hráča na trhu s kovaním pre nábytkárov a stolárov.
Zámky SISO Czech

Holandské zámky SISO od uvedenia zásuvkového zámku X-850 Ni a centrálneho zámku 1018/600 Ni, našli svoju cestu už k veľa zákazníkom. Ďalším rozširovaním zásuvkových systémov ako zámkov pre sklenené dvierka a iným aplikáciám sa stáva jedným z významných hráčov v obore nábytkových zámkov..


Zámky ostatné

špecializované typy zámkov od rôznych výrobcov.


 

Pre objednanie tovaru kliknite tu
Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016