Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Vybavenie kancelárií

KOVANIE K VYBAVENIU KANCELÁRIÍ

 

  • Kontajnerový systém 
  • Stolové podnože 
  • Ostatné doplnky


Kontejnerový systém

 
Ponúkame ucelený systém pre výrobu zásuvkových kontajnerov o vnútornej šírke 392 mm a hĺbke buď 540, alebo 740 mm od nemeckého výrobcu BBP. Komplety ORGA AER umožňuje zásuvkové kontajnere pripraviť podľa Vašich požiadavkov. Zásuvky ponúkame kovové aj plastové, s čiastočným výsuvom aj celovýsuvom, s doťahom aj s tlmením. Na Vás je zvoliť si počet zásuviek, typ výsuvov a vnútorné vybavenie (závesné registre, rozdelovače vnútorného priestoru, držiaky na CD, atd). V kanceláriach je samozrejmosťou zamykanie – máte možnosť sa rozhodnúť medzi použitím klasickej zarážky centrálneho zámku, alebo s poistkou proti vysunutiu viac než jednej zásuvky.


 Stolové podnože

 
Ponúkame jednak rýchle a lacné riešenie - základné stolové podnože (volíte si, či použijete plechovú výplň alebo vsuniete akýkoľvek iný materiál o hr. 18 mm). Pre náročnejšie riešenie kancelárskych stolov ponúkame komponenty pre zostavenie akéhokoľvek tvaru stolu. V základnom balení nakúpite set dvoch podnoží so spojovacím kanálom požadovanej dĺžky a potom už iba podľa vami požadovaného tvaru prikúpite doplnky k podnožiam. Týmto ľahko a rýchlo zostavíte požadovaný tvar stola. Takto vybavený stôl môžete ešte vybaviť držiakmi PC, držiakmi káblov. Ponúkame tiež výškovo nastaviteľné podnože s mechanickým alebo elektropohonom. U mechanickej nastaviteľnosti iba upravíme na vami požadovanú výšku a podnož sa sama zaistí. U elektropohonu už všetko ovládate iba tlačidlami. Stolové podnože


Ostatné doplnky

Kancelárské zásuvky
Zásuvka   

 

Pre objednanie tovaru kliknite tu

 

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016