Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Úchytky, knopky, vešiaky

ÚCHYTKY, KNOPKY, VĚŠIAKY

V sortimente nájdete základné kovové úchytky a knopky, rôzné druhy relingových (hrazdy) madielúchytkové profily a zápustné (zadlabávacie) úchytky.Věšiaky v rôznych tvarových a materiálových modifikáciách. Materiály, z ktorých sú úchytky vyrobené a konečne povrchove úpravy sú možné tieto: kovové, hliníkové, drevené, porcelánové, kombinované, s vkladanými kameňmi Swarovski a v neposlednom rade aj úchytky gumové a plastové. Doplnky pre úchytky pomáhajú s uchytením v neštandardných situáciách ako na posuvných alebo sklenených dverách.


Vlastná produktová značka Démos Trade - TULIP

logo TulipÚchytky TULIP = atraktívny dizajn pod jednou značkou. Jedná sa predovšetkým o úchytky a vešiaky moderného aj klasického prevedenia. Náš skladový program zahŕňa približne 1000 položiek úchytiek a vešiakov. Nie je výnimkou, že na objednávku dodávame oveľa viac – vďaka bohatým dodávateľsko-odberateľským vzťahom. Kolekciu TULIP pre zákazníkov vyberáme s dôrazom na kvalitu, cenu av súlade s trendmi v modernom nábytku ju neustále rozširujeme o nové tvary a materiály.


Luxusné úchytky s kameňmi SWAROVSKI

úchytka SWAROVSKISwarovski - šperkárska značka s viac ako storočnou históriou, ktorá v dnešnej dobe zažíva ozajstnú renesanciu. Stále viac sa objavuje medzi celebritami, vo filmoch a seriáloch a predovšetkým sa tešia stále väčšej obľube obyčajných ľudí. Swarovski nie je značka len rakúska, ale na výrobe sa podieľa aj český duch. Swarovski nie je len značkou exkluzívnych šperkov. V priebehu posledných desaťročí sa skupina firiem okolo Swarovského rozrástla do neuveriteľných rozmerov, takže si môžete zaobstarať ďalekohľady, okuliare, svetla či napr USB kľúčenky s logom tejto firmy. Swarovski čoraz viac preniká aj do nábytkárskeho odvetvia a my Vám ponúkame možnosť tešiť sa týmito šperkami aj vo Vašich domácnostiach.madlo SWAROVSKI
Patentované úchytky kombinujúci kov s výplňou tzv. Swarovského kameňmi - štvorcové a trojuholníkové kryštály Swarovski, precízne opracované revolučnou technológiou, využívanou aj pre šperky a drahokamy. Firma sa zameriava predovšetkým na estetickosť a praktickosť, preto u každého produktu značky Swarovski môžete počítať nielen s prvotriednym dizajnom, ale predovšetkým so stopercentnou funkčnosťou.


Belgické úchytky METAKOR

logo metakorNajväčšou užívateľskú výhodou týchto úchytiek je okrem kvality povrchovej úpravy a moderného vzhľadu najmä skladová kolekcia "setov" úchytka a knopek v jednom dizajne. Ďalej ponúkame kolekciu porcelánových úchytiek, vždy v kombinácii madlo a knopek, s možnosťou praktického použitia, najmä pre kuchyne tradičného poňatia (masívne dvierka). Aj v tomto prípade je naša skladová kolekcia skôr symbolická, s veľkými možnosťami dodávateľa METAKOR dodať iné tvary a povrchové úpravy.

 "set"  úchytka + knopka

Ostatné

Pre moderné kuchyne je k dispozícii mnoho typov moderných úchytiek najmä vo farbách hliníka či imitácie nereze, nachádzajúca uplatnenie najmä pre moderné, široké zásuvky. Moderné výrobcovia kuchýň tiež môžu využiť rozšírenie kolekcie hliníkových úchytiek pre montáž do hrany dvierok – ako vo forme profilov, tak aj úchytiek "na mieru" pre najpoužívanejšie rozmerové rady dvierok.

 

Pre objednanie tovaru kliknite tu

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016