Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Nábytkové žalúzie - rolety

ROLETY

roleta vetro lineOptimálne spojujú funkčnosť s atraktívnym designem. Nie je preto žiadnym prekvapením, že sú stále častejšie používané v najrôznejších oblastiach. Presadili sa tiež v moderných kuchyniach a stali sa ich neodmysliteľnou súčasťou. V ponuke máme ako kompletné hotové sety v modulových šírkach a výškach, tak jednotlivé komponenty pre zostavenie žalúzie podľa priania zákazníka.

 


Roletové systémy RAUVOLET metallic-line REHAU

Pod hliníkovým povrchom roliet sa ukrýva nosný profil z polypropylenu, ktorý zaručuje vynikajúce pohybové vlastnosti. Exkluzívny vzhľad hliníkových profilov v troch variantoch - hliník, nerez a nerez kartáčovaný.roleta mettalic line rauvolet

Detaily

  • hliník kombinovaný s ekologickým materiálom polypropylénem
  • vysoký užívateľský komfort pri ľahkom a tichom pohybe rolety vďaka využitiu špeciálnej technológie spájania jednotlivých profilov formou mäkkých prechodov
  • roletový systém so šírkou profilov 20 mm
  • kompletný systém s koncovou lištou, krycou lištou a vodiacimi profilmi z masívneho eloxovaného hliníku
  • kvalitná vyvažovacia mechanika C3 pre vertikálne použitie
  • roletový set na mieru pripravený k montáži, pre bežné rozmery kuchynských skriniek
  • skladový program, min. odberové množstvo - 1 set

 


Roletové systémy RAUVOLET vetro-line REHAU  - DESIGN v SKLE

vetro line detail roletyJe ťažké si predstaviť design kuchyne bez sklenených dverí alebo priehľadných plôch. REHAU vyvinul RAUVOLET Vetro-line sklenený roletový systém, ktorý ponúka unikatný spôsob spojenia dvoch pôvodne nezlučiteľných atributov - výborného chodu rolety, jednoduchej inštalácie a kvality osvedčených systémov REHAU s prvkami skla. Pripravený set mechanizmov a sklenených lamiel stačí iba pripevniť do predpripráveného korpusu. RAUVOLET Vetro-line ponúka jasnú výhodu, pokiaľ ide o funkciu a design, čo prináša skutočnú pridanú hodnotu svojím majiteľom. Pomocou 50 mm širokých lamiel z bezpečnostného skla, vytvára RAUVOLET Vetro-line harmonický doplnok kuchyne. Bezpečnostné sklo odoláva vysokému zaťaženiu, nepoškriabe sa a má vysokú hodnotu vzhľadu vďaka impozantnému, priesvitnému vzhľadu a vynikajúcej rovnosti povrchu. Vďaka použitému materiálu sa ľahko udržuje a čistí. To isté platí pre rámové profily v hliníkovom povrchu, ktoré doplňujú vysoko kvalitný vzhľad.


Roletové systémy REHAU

nákres rolety detailSkladobný systém koľajníc, lamel a mechanizmu pre vytvorenie vlastného setu rolety podľa požiadavky zákazníka. REHAU systémy pre výrobu roliet ponúka takmer neobmedzené možnosti kombinácií a rozmerových modifikácií. Lamely plastové, dekorované či pokovené, hliníkové a plastové vodiace profily a preverené komponenty mechanizmu. To je všetko čo potrebujete k výrobe. Široká ponuka, odber od kusu či v metráži.


 


Pre objednanie tovaru kliknite tu

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016