Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Hliníkový program, rámčeky

HLINÍKOVÉ RÁMČEKY

 

Hliníkové rámčeky Hliníkové rámčeky sú vždy vyrábané na mieru podľa priania zákazníka. Štandardne ponúkame rámčeky na otváranie, rámčeky pre systémy Aventos, rámčeky posuvné (vrátane kovania), atď. Hliníkové rámčeky dodávame vrátane skla, zmontované a podľa potreby s navŕtanými či vyfrézovanými otvormi pre kovanie. Samozrejmosťou je možnosť vŕtania otvorov pre úchytky podľa požiadavky zákazníka. Otvory v samotnom profile majú priemer 5 mm a v skle 7 mm, pričom ku každému otvoru, je pribalený distančný plastový prvok pre zamedzenie prasknutia skla. Pre výpočet ceny a zadanie objednávky, prosím, vždy využívajte aktuálnu verziu formulára, ktorý najdete tu. Skôr ponúkané profily iných dodávateľov už nemáme v štandardnej ponuke.

Hliníkové rámčeky (výber z 11 typov profilov a 9 možných povrchov), mnoho typov sklenených a zrkadlových výplní, farebné sklá LACOBEL a MATELAC.


Hliníkové rámčeky  Hliníkové rámčeky  


Výber z profilov na výrobu hliníkových rámčekov.


ponuka alu profilov

 

Pre objednanie tovaru kliknite tu

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016