Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Nábytkové závesy, výklopy

NÁBYTKOVÉ ZÁVESY, VÝKLOPY

 

Ponúkame kompletný sortiment miskových, rektifikačných (závesných), čapových a ďalších typov nábytkových závesov, pričom najširšiu ponuku tvoria práve závesy miskové, vhodné pre upevnenie všetkých typov dvierok s horizontálnym i vertikálnym otváraním. Nájdete medzi nimi závesy s integrovaným tlmením, klipové (k naklapnutiu na podložku) i tzv. slide on (k nasunutiu), závesy na vŕtané sklenené dvierka i typy vhodné pre hliníkové rámčeky, závesy klasické i riešiace najrôznejšie uhly naloženia a otvorenia. Ďalej ponúkame typy závesov pre moderné bezúchytkové otváranie a mechanizmy k tomu určené (Tip-on a K-Push). V našom katalógu kovania ich nájdete zoradené podľa značiek (Blum, Strong, FGV a Hettich) hneď v prvej kapitole.

Rektifikačné (závesné) kovanie, ako názov napovedá, slúži k zaveseniu a nastaveniu horných, ale i spodných skriniek. V našej ponuke nájdete klasické „krabičky“ umiestnené do rohov skriniek, rovnako ako závesy Bystrica. Zaujme vás iste i kovanie skryté za chrbát skriniek – kovanie Libra Hx. Ostatné závesy sú zastúpené vybranými obľúbenými produktami (závesy DIZA, KZxx, westernové, pre sklopné dvierka – napr. Kimana, a ďalšie).

V prvej kapitole nášho katalógu kovania nájdete tiež výklopy a sklopky pre vertikálne otváranie dvierok, teda dvierok, ktoré sa otvárajú dohora alebo dolu, pričom sú opäť radené podľa výrobcu (Blum, Italiana Ferramenta, Kesseböhmer, Strong). Blum reprezentuje rodina sofistikovaných výklopov Aventos, z ponuky Italiana Ferramenta sme vybrali výklopy Kraby (plynovo-kvapalinové piesty s funkciou polohovania), Kesseböhmer zastupuje Huwilift Maxi (klopňa, ktorá si poradí i s naozaj veľkými dvierkami) a Huwill Duo (klopňa pre horné i spodné otváranie) a v neposlednej rade Strong s plynovo-kvapalinovými piestami spájajúcimi skvelú cenu a dobrý výkon.


Ponúkame tieto druhy závesovnábytkový závesPre objednanie tovaru kliknite tu
Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016