Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Nábytkové svetlá a LEDky

NÁBYTKOVÉ SVETLÁ A LEDKY

 

  • LED svetlá
  • Žiarivkové svetlá
  • Kúpeľňové svetlá
  • Šatníkové svetlá
  • Príslušenstvo ku svetlám

LED svetlá

 

Maximálne úsporné riešenie osvetlenia priestoru so životnosťou cca 100.000 hodín (10 rokov nepretržitého svietenia). Ponúkame rôzne varianty - smerové, bodové svietidlá do interiérov, rozptýlené svetlá v tradičných guľatých tvaroch, profily s LED diódami, LED pásiky – vzájomne napájacie, rôznofarebné.


LED svetlá

Žiarivkové svetlá

 

Energeticky úsporné žiarivkové svetlá s dlhou životnosťou, obvykle minimálne 10.000 hodín prevádzky. Najväčšie uplatnenie nachádzajú v kuchyniach (studená farba), príp. ostatných interiéroch – ako svetelné police alebo v skriniach pre osvetlenie vnútorného priestoru. V našej ponuke nájdete všetky zmienené varianty.  
Žiarivkové svetlá

Kúpeľňové svetlá

 

Pre osvetlenie kúpeľne ponúkame jednak lokálne svietidlá určené k umiestneniu po stranách zrkadla a pri umývadle alebo priamo nad umývadlom, prípadne bodovky, určené k nasvieteniu zo stropu alebo znížených podhľadov. Vyberať si môžete tiež zo svetelných zdrojov – žiarivky alebo halogénové žiarivky.

Kúpeľňové svetlá

Šatníkové svetlá

 
K vnútornému osvetleniu skríň ponúkame žiarivkové svietidlá, svietidlá na báze LED, bodové i plošné svetlovody, kde zdroj je umiestnený mimo skriňu alebo fluorescenčnými pásmi a káblami, kde je vzniknuté teplo omnoho nižšie a naviac je rozložené do plochy. Obyčajná žiarivka je úplne nevhodná k osvetleniu skrine práve z dôvodu výroby veľkého množstva tepla. Veľmi efektná je napríklad svietiaca nosná tyč, to znamená, že tyč, na ktorú v skrini vešiate jednotlivé ramienka, je priamo svietidlom. Šatníkové svetlá

Príslušenstvo ku svetlám

 

Takmer všetky svetlá predávame pre odbornú inštaláciu, teda bez transformátorov. V príslušenstve nájdete transformátory pre všetky typy svetiel, ktoré ponúkame (v katalógu i na portáli uvádzame typ transformátoru, ktorý je pre dané svietidlo treba). Ponúkame širokú škálu senzorov – dotykové, pohybové. Napájacie a predlžovacie káble pre svietidlá. 
Príslušenstvo ku svetlám - senzor

 
Pre objednanie tovaru kliknite tu

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016