Hľadať
CZ SK PL EN HU

DVEROVE KOVANIE

  • Interiérové dvere
  • Skrinové dvere

 

  • Sevroll
  • Terno 
  • Sisco sistem
  • Strong
  • Astin
  • Divendoor

Interiérové dvere DIVAInteriérové dvere

Ponúkame širokú paletu kovania pre posuvné interiérové dvere. Najvyššou triedou je kovanie TERNO, s nosnosťou až 240 kg pre obzvlášť ťažké dvere, možnosťou synchronizácie a tlmenia. Designovým riešením je sada kovania DIVA, vhodná i pre sklenené dvere. V ponuke nájdete i kovanie pre skladacie dvere, ľahšie typy dverí a príslušenstvo v širokej škále prevedenia a cien.


Skrinové dvere LEXUSSkrinové dvere

Široká škála systémov profilov a madiel pre výrobu vstavaných skríň. Pre rôzne druhy a hrúbky výplní. Pre precíznu funkciu a skvelý dojem ponúkame vstavané tlmenie do horných koľajnicových profilov alebo jednoduché dorazy do spodných koľajníc. Dôležitým prvkom je hygiena, pričom najviac starostí v skriniach zapríčiňuje stále sa usadzujúci prach. Ponúkame viac druhov protiprachových kartáčov (samolepiacich / nasúvacích do drážky v profilu madla).

 


Pre objednanie tovaru kliknite tu

Sevroll

Spoločnosť SEVROLL je výrobcom systémov pre posuvné, skladacie, a otváracie dvere. Pôsobí na poľskom trhu od roku 1996 a je lídrom v tejto oblasti. Profesionálny 80 členný tým osôb skupiny SAVROLL je vďaka správnemu rozhodovaniu spojený s vysoko kvalitnými produktmi za rozumnú cenu. K uspokojeniu potrieb našich klientov ponúkame bohatý, neustále sa rozširujúci sortiment ponúkajúci nové riešenia. Ponuka zahrňuje 24 systémov líšiacich sa z hľadiska designu a konštrukcie.

Terno

Sisco system

Sisco line systém je lídrom na talianskom trhu viac ako 25 let a môže sa pochváliť silou a významom v oblasti výroby posuvných dverí pre nábytok a interiéry a ich uvedenia na trh. Svoju širokú škálu produktov, pružnú reakciu na potreby zákazníkov a neustále hľadanie nových konštrukčných riešení, sa ponúka ako ideálny partner pre potreby nábytkárskeho priemyslu.

Strong

Strong = sila spojenia. Značka Strong označuje spojovacie prvky nábytku zaisťujúce vzájomné pohyby jednotlivých častí. Výrobky pod značkou Strong sú určené pre tých zákazníkov, ktorí dávajú prednosť nízkej cene. Neustále sledujeme ponuku a kvalitu dodávateľov produktov pod značkou Strong, aby značka spĺňala heslo: „Kvalita za prijateľné ceny“.

Astin

Medzi hlavné výhody patrí kvalita tohto kovania, ktoré má veľmi tuhú konštrukciu hliníkových profilov, kryté dolné kolieska systému, ložiskové uloženie spodných i horných koliesok, nízku hmotnosť dverových krídel a tichý chod. Dverové priečky môžu mať tvarový ohyb, ktorý spôsobí originálny vzhľad dverových krídel vstavaných skríň. Šírka posuvného dverového krídla môže mať až 1500 mm.

 

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016