Hľadať
CZ SK PL EN HU

DVEROVE KOVANIE

  • Interiérové dvere
  • Skrinové dvere

 

  • Sevroll
  • Terno 
  • Sisco sistem
  • Strong
  • Astin
  • Divendoor

Interiérové dvere DIVAInteriérové dvere

Ponúkame širokú paletu kovania pre posuvné interiérové dvere. Najvyššou triedou je kovanie TERNO, s nosnosťou až 240 kg pre obzvlášť ťažké dvere, možnosťou synchronizácie a tlmenia. Designovým riešením je sada kovania DIVA, vhodná i pre sklenené dvere. V ponuke nájdete i kovanie pre skladacie dvere, ľahšie typy dverí a príslušenstvo v širokej škále prevedenia a cien.


Skrinové dvere LEXUSSkrinové dvere

Široká škála systémov profilov a madiel pre výrobu vstavaných skríň. Pre rôzne druhy a hrúbky výplní. Pre precíznu funkciu a skvelý dojem ponúkame vstavané tlmenie do horných koľajnicových profilov alebo jednoduché dorazy do spodných koľajníc. Dôležitým prvkom je hygiena, pričom najviac starostí v skriniach zapríčiňuje stále sa usadzujúci prach. Ponúkame viac druhov protiprachových kartáčov (samolepiacich / nasúvacích do drážky v profilu madla).

 


Pre objednanie tovaru kliknite tu

Sevroll

Spoločnosť SEVROLL je výrobcom systémov pre posuvné, skladacie, a otváracie dvere. Pôsobí na poľskom trhu od roku 1996 a je lídrom v tejto oblasti. Profesionálny 80 členný tým osôb skupiny SAVROLL je vďaka správnemu rozhodovaniu spojený s vysoko kvalitnými produktmi za rozumnú cenu. K uspokojeniu potrieb našich klientov ponúkame bohatý, neustále sa rozširujúci sortiment ponúkajúci nové riešenia. Ponuka zahrňuje 24 systémov líšiacich sa z hľadiska designu a konštrukcie.

Terno

Sisco system

Sisco line systém je lídrom na talianskom trhu viac ako 25 let a môže sa pochváliť silou a významom v oblasti výroby posuvných dverí pre nábytok a interiéry a ich uvedenia na trh. Svoju širokú škálu produktov, pružnú reakciu na potreby zákazníkov a neustále hľadanie nových konštrukčných riešení, sa ponúka ako ideálny partner pre potreby nábytkárskeho priemyslu.

Strong

Strong = sila spojenia. Značka Strong označuje spojovacie prvky nábytku zaisťujúce vzájomné pohyby jednotlivých častí. Výrobky pod značkou Strong sú určené pre tých zákazníkov, ktorí dávajú prednosť nízkej cene. Neustále sledujeme ponuku a kvalitu dodávateľov produktov pod značkou Strong, aby značka spĺňala heslo: „Kvalita za prijateľné ceny“.

Astin

Medzi hlavné výhody patrí kvalita tohto kovania, ktoré má veľmi tuhú konštrukciu hliníkových profilov, kryté dolné kolieska systému, ložiskové uloženie spodných i horných koliesok, nízku hmotnosť dverových krídel a tichý chod. Dverové priečky môžu mať tvarový ohyb, ktorý spôsobí originálny vzhľad dverových krídel vstavaných skríň. Šírka posuvného dverového krídla môže mať až 1500 mm.

 

Aktuality
Nárez v MichalovcáchNárez v MichalovcáchNarežeme vám už aj v Michalovciach!    O nových službách čítajte TU.
Nové výsuvy STRONGNové výsuvy STRONGSkryté výsuvy StrongRide - sila možností. Nechajte sa inšpirovať! Viac čítajte tu...
Vysoký lesk za akciovú cenuVysoký lesk za akciovú cenuVysoký lesk len za 99 €! Ale iba do vypredania zásob. Pozrite viac informácií TU.
Diamant nábytkárstva 2016Diamant nábytkárstva 2016Prečítajte si, ktorý produkt nás reprezentoval na súťaži v zahraničí a priniesol víťazstvo!
Tak to je NÁREZ!Tak to je NÁREZ!Otvorili sme pre vás nové nárezové centrum v Trnave! Viac informácií TU.
ZMENA V CENNÍKUZMENA V CENNÍKUZmena v cenníku na vybrané položky plošného materiálu. Viac informácií nájdete TU.
Dvierka TRACHEA - novinkyDvierka TRACHEA - novinkyNové skládané dvierka Trachea, rozšírení ponuky a ukončenie výroby niektorých typov dvierek.
PRVÝ KRÁT NA SLOVENSKUPRVÝ KRÁT NA SLOVENSKUZískajte aj Vy množstvo inšpirácií, rád a tipov, ako realizovať mnohé projekty. Jedinečný katalóg plošných materiálov, ktorý predstavuje kompletnú ponuku spoločnosti Démos na Slovenskom trhu.
PERFECTSENSE EGGERPERFECTSENSE EGGERNové skladom - inovatívny povrch LESK / MAT PerfectSense Egger
AKCIOVÁ PONUKA - SETYAKCIOVÁ PONUKA - SETYDrezy, batérie, odsávače pár, vstavané spotrebiče, sortery, drviče odpadu.
ZDRAVÉ BÝVANIEZDRAVÉ BÝVANIEJedinečný projekt na Slovensku – mobilný dom vyrobený z čisto prírodných materiálov.
PREDNOSTI PRÍRODNÝCH MATERIÁLOVPREDNOSTI PRÍRODNÝCH MATERIÁLOVZaujímavý rozhovor s popredným slovenským odborníkom na masívne materiály Ing. Danielom Henčekom
>> Archív aktualít <<
NOVÝ ČASOPIS DÉMOS - INŠPIRÁCIA PRE PRÁCU A ŽIVOTAKČNÁ PONUKA MATERIÁLOV ZA NÍZKE CENY - Čistíme sklady!! Využite neopakovateľnú ponuku na kúpu rôznych druhov doskových materiálov za minimálne ceny. Každý mesiac nové položky!!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem     Tel.: (+421) 0800 004 206
OBJEDNÁVOK KOVANIA Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com


© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016