Hľadať
CZ SK PL EN HU

DREZY, BATÉRIE, ODSÁVAČE, KOŠE, DRVIČE

DREZY

Patria do kuchyne rovnako ako varná doska alebo chladnička. U kuchynského drezu strávime podľa štatistík viac ako dve tretiny času v kuchyni. Dnes už sa nejedná iba o umývanie riadov, ale hlavne o prípravu pokrmov. A práve tu hrá veľkú úlohu správny výber drezu s vhodným príslušenstvom. Preto prinášame kompletnú a širokú ponuku drezov nerezových a fragranitových od kvalitných dodávateľov. Výrobcovia sa predbiehajú v designových variantách a mnohých formách kombinácií drezových nádob a odkvápajúcich plôch. K dostaniu sú rôzne druhy od drezu bez odkvapu, po drez s dvoma nádobami a odkvapavaciou plochou. Samozrejmosťou sú i batérie v totožných povrchových úpravách ako majú drezy.
viac TU..

BATÉRIE

Batérie ako povinný funkčný i štýlový doplnok drezu, s možnosťou rovnakej povrchovej úpravy. Možnosti sú dnes rovnako široké ako pri výbere drezov. V ponuke od najekonomickejších po luxusné a štýlové.
viac TU..

ODSÁVAČE

Ponúkame odsávače pár od firmy FRANKE. To je rozsiahly sortiment komínových, ostrovčekových, vstavaných, podvesených odsávačov a odsávačov do rohu.
viac TU..

DRVIČE ODPADOV

Oddeľuje „mokrý“ odpad od ostatného „suchého“ odpadu (nedochádza k jeho znečisťovaniu). Potravinový odpad likvidujeme pomocou drviča hneď, keď vznikne.
viac TU..

KOŠE, SORTERY

Stále viac narastá potreba uskladnenia nielen kuchynského odpadu i po dlhšiu dobu, ako dôjde k jeho konečnej likvidácií. Tŕnistá cesta od štandardných košov na zmesový odpad dnes pozvoľna prechádza v sortery, ktoré sa stávajú, s ohľadom na prírodu a potrebám triediť odpad, stále častejším a štandardnejším doplnkom a funkčnou súčasťou domácnosti. Ponúkame Vám koše na triedený odpad od firmy Franke, ktorú poznáte i z vlastných katalógov tejto firmy, alebo talianske koše a sortery
viac TU..


Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016