Hľadať
CZ SK PL EN HU
NÁBYTKOVÉ KOVANIE/Blum nábytkové kovanie

KOVANIE BLUM – SILNÁ ZNAČKA


Blum robí z otvárania a zatvárania nábytku zážitok, a rovnako zvyšuje komfort pohybu vo všetkých priestoroch bytu, hlavne v kuchyni. Viac ako 4.500 zamestnancov po celom svete pracuje na uskutočnení snáh dosiahnuť perfektný pohyb u systémov kovania firmy Blum. Stredom pozornosti je užívateľ kuchyne so svojimi potrebami. Systémy kovania Blum presvedčia vďaka premyslenej funkcií, uznávanému designu a dlhej životnosti. Majú vyvolať nadšenie a obdiv, a činiť z práce v kuchyni emocionálny zážitok. Podporu partnerom poskytujeme komplexnou ponukou služieb.

Kovanie BlumKovanie BlumKovanie Blum

Kvalita po celú dobu životnosti nábytku

Výrobky firmy Blum majú po celú dobu životnosti nábytku – to je zhruba 20 rokov – plniť dokonalú funkciu bez jedinej chybičky.

Pozorovanie kovania Blum v kuchyni

Za týmto účelom sledujeme využitie a používanie našich výrobkov v každodennom živote v kuchyni i v skúšobných laboratóriách. Výsledky testov potom zohľadňujeme vo vývoji i výrobe sortimentu. Jedine tak dokážeme naše výrobky vyvíjať a poskytovať v zmysle požiadavkou užívateľov kuchyni.

Testy kvality u firmy Blum

Kovanie firmy Blum je pri každodennom používaní vystavené obrovskej záťaži. My si tieto situácie simulujeme v našich testovacích laboratóriách. Rovnako ako v praxi, i my v laboratóriách až 100.000 krát otvoríme a zase zatvoríme plne naložené zásuvky i výsuvy. Životnosť závesu testujeme prostredníctvom 200.000 pohybov dvierok. Výklopy sa v testovacom laboratóriu otvoria a zase zatvoria 80.000 krát.

Pre objednanie tovaru kliknite tu

Príval jarnej inšpirácie, to je nová Inšpirácia pre prácu a život, Jar 2017V hlavnej roli – kancelárie a moderné materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrálny príjem OBJEDNÁVOK KOVANIA Tel.: (+421) 0800 004 206
Fax.: (+421) 0800 004 207
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všetky práva vyhradené
K poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti používame cookies. Interakciou s webom s tým súhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016